Google Assistant کمک رسان دیجیتالی گوگل یا شریک؟

Google Assistant
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بدون شک با دستیار گوگل Google Assistant آشنا هستید . دستیار گوگل به عنوان عضو مهم و حیاتی هر روز امکانات جدید و منحصر به فردی را معرفی می نماید.

راحت تر از همیشه به فعالیت های خود برسید

برای مثال دیگر لازم نیست که همانند قبل، هر روز از برنامه‌ی دستیار صوتی بخواهید که آب و هوا را برای شما گزارش دهد. شما می‌توانید با تنظیم خودکار Google Assistant گزارش آب و هوا را هر روز در ساعتی خاص دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از Google Assistant بخواهید تا در ساعت مشخصی اخبار سایت به‌خصوصی را برای شما بروزرسانی کند. ضمن این که امکانی برای کاربر فراهم است تا با ارسال پیام صوتی “Show active subscriptions” درخواست‌های خودکار خود را مدیریت کند.

پاسخ‌های هوشمندانه در وقت شما صرفه‌جویی خواهند کرد

اگر تا به حال از گوگل اینباکس (Google Inbox) استفاده کرده باشید، با امکان جالب Smart Reply در آن آشنایی دارید. در حین مکالمات شما با Google Assistant یا حتی دوستان‌تان، گوگل پاسخ بعدی احتمالی را با توجه به صحبت‌های قبلی شما پیشنهاد خواهد داد. فرض کنید همسرتان از شما می‌پرسد: “برای شام چه کار کنیم؟” قبل از این که فرصتی برای پاسخ دادن داشته باشید، گوگل به شما مواردی مثل “نمی‌دانم” یا رستوران‌های نزدیک را پیشنهاد می‌دهد.

اغلب اوقات Google Assistant پاسخ‌های هوشمندانه می‌دهد و همین ویژگی می‌تواند در زمان شما صرفه‌جویی کند.

لیست کامل از قابلیتها  و اقدامات جدید Google Assistant بسیار گسترده است ، با اینحال این لیست به صورت طبقه بندی شده و کامل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا با توجه به نیاز خود از آن بهره ببرند.

و اما حالا توانمندتر از قبل

اکنون گوگل به توسعه دهندگان و تولیدکنندگان شخص ثالث اجازه می دهند تا از دستیار دیجیتالی این کمپانی در محصولات خود استفاده نمایندAssistant . Google با کمک شرکای جدید مانند CareGeneral به یاری شما می آید . همکاری با CareGeneral بدان معنی است که با  دستیار گوگل می توانید به خانواده و دوستان خود درباره اتفاقی مانند سقوط یا تصادف، زمانی که بسیار ناتوان شده اید، هشدار داده و آنها را مطلع کنید.

همچنین Assistant Google با مرتبط کردن شهرستانها و شهرها و روستاها در سراسر جهان به شهرداری ها، به کاربران کمک می کند تا به راحتی برنامه اتوبوس و همچنین سایر خدمات عمومی شهر را چک کنند.

برنامه گوگل Allo یک اپلیکیشن پیام رسان هوشمند است و تجهیز آن به دستیار هوشمند گوگل آن را نسبت به سایر برنامه‌های پیام رسان موبایلی دیگر متفاوت می‌کند. قابلیت های دستیار گوگل یا همان Google Assistant  در برنامه گوگل Allo بسیار متنوع است.

بدون تردید دستیار هوشمند گوگل عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و در آینده هوشمندتر خواهد شد، و به خانه های ما راه پیدا می‌کند و ما را برای کارهایی مثل انتخاب یک ماشین  هیوندای زیبا، انتخاب مدل Chromecast، تلوزیون اندروید و … یاری می کند.

البته هنوز باید منتظر باشیم و ببینیم که گوگل چه زمانی این امکانات را در اختیار همه کاربران خود قرار می‌دهد.

اگر با این برنامه کار کرده اید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401