سامسونگ از معرفی پرچمدار جدید خود در نیمه دوم سال جاری خبر داد

سال
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

کمپانی سامسونگ همزمان با ارائه گزارش درآمد مالی خود در سه ماهه اول سال 2017، از آمدن پرچمدار جدید خود در نیمه دوم سال 2017 خبر دارد. این شرکت طی گزارشی از سود 8.7 میلیارد دلاری خود در سه ماهه اول سال 2017 در تمام زمینه های فعالیت خود خبر داد. هرچند میزان سود حاصل از فروش تلفن های همراه این شرکت نسبت به سه ماهه چهارم سال 2016 کاهش یافته است، اما در کل سامسونگ نسبت به سال های گذشته خود سود عملیاتی خوبی را کسب کرده است.

البته دلیل کاهش سود فروش تلفن همراه سامسونگ در سه ماهه اول 2017 را می توان غیبت گلکسی نوت 7 دانست. سامسونگ تلفن های همراه بیشتری فروخته اما سود کمتری بدست آورده است. فروش تعداد زیاد تلفن همراه مربوط به گلسکی S8 است که تنها در هفته گذشته به میزان قابل توجهی فروخته شده است. اما دلیل کاهش سود این بازار همان طور که اشاره کردیم مربوط به نبود گلکسی نوت 7 می‌باشد.

سال

می‌توان دلیل سود بی‌سابقه سامسونگ را پرفروش بودن نمایشگر ها و نیمه هادی های این کمپانی در این سه ماهه دانست. البته این شرکت پیش بینی می‌کند که به زودی سود حاصله آن به 8.8 میلیارد دلار خواهد رسید.

سامسونگ پس از شکست خود در عرضه گلکسی نوت 7، دو پرچمدار جدید گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را معرفی کرد تا بتواند مشکل پیش آمده در خصوص گلکسی نوت 7 را جبران کند.

در حالی‌که مدت زمان بسیار کمی از معرفی گلکسی S8 و نسخه پلاس آن می‌گذرد و به عبارتی هنوز جوهر تبلیغات آن روی تابلوهای تبلیغاتی خشک نشده، سامسونگ اعلام کرد که در نیمه دوم سال 2017 پرچم دار جدیدی را به بازار معرفی خواهد کرد.

معمولا سامسونگ طی مراسمی در نیمه دوم سال میلادی (تابستان) گلکسی نوت خود را معرفی می‌کند. این احتمال می‌رود که پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 باشد. این شایعه وجود دارد که آیا سامسونگ می‌تواند با عرضه گلکسی نوت 8 خاطرات شکست گلکسی نوت 7 را از اذهان پاک کند؟ نظر شما چیست؟

منبع phonearena

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها