گوگل در مراسم I/O امسال از هدست VR مستقل خود رونمایی می کند

VR
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

گوگل در سال گذشته در مراسم I/O ، با رونمایی از DayDream قدمی استوارتر در عرصه هدست های واقعیت مجازی برداشت. مانند هدست قبلی این کمپانی Gear VR ، دی دریم نیز برای کار کردن نیاز به یک تلفن همراه داشت تا به آن متصل شود. بنا به گزارشات Variety گوگل تصمیم به رونمایی از عینک واقعیت مجازی ای گرفته که به تنهایی و بدون اتصال به تلفن همراه کار می کند.

VR

هنوز مشخص نیست این ابزار چه نوع نرم افزاری را اجرا می کند، اما اندروید به نظر گزینه خوبی می آید. گوگل هم اکنون اجزاء زیادی برای VR دارد که آماده استفاده هستند. تکنولوژی هایی مانند تانگو که می تواند از آنها استفاده کند. که ممکن است به تکنولوژی ای برای ردیابی تبدیل شود و پروژه VR جدید گوگل را جدا کند.

تعریف دقیق ویژگی این هدست آنطور که از نام آن پیداست یک “دنبال کننده داخلی-خارجی”  (Inside-out Tracking) می باشد. که به این معنی است که این هدست  بدون نیاز به هیچ سخت افزار خارجی می تواند مکانی که در آن هستید را تشخیص دهد. بنابراین راه اندازی آن بسیار آسان تر خواهد بود، موضوعی که بسیاری از شرکت های تولید کننده عینک های واقعیت مجازی از قبیل HTC ، Oculus یا Facebook روی آن تحقیق کرده اند.

VR

حتی در صورتی که گوگل این وسیله را معرفی کند، انتظار نداشته باشید که در آینده نزدیک بتوانید این ابزار را از بازار تهیه کنید. Daydream که سال گذشته در مراسم I/O معرفی شد تا پایان آن سال به بازار نیامد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها