به روز رسانی جدید Google Home ، فراتر از یک به روز رسانی

Google Home
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگرچه این سخت افزار خانگی در مراسم  Google IO رونمایی نشد اما حداقل آخرین بروزرسانی نرم افزار به ما احساس یک محصول جدید را می دهد در حالی که 6 ماه از عمر Google Home گذشته است.

در مراسم Google IO، ریشی چاندرا معاون رئیس مدیریت محصول و مدیر کل محصولات خانگی از 4 تغییر بزرگ برای Google Home خبر داد که عبارتند از: کمک های بیشتر دستیاران ، تماس با هندزفری ، بلوتوث و پاسخ های بصری.

ممکن است برخی از این شاخصه ها در مقایسه با شاخصه های دیگر تاثیر بیشتری را بر روی این محصول گذاشته باشند اما تمام آنها گامی بلند برای پیشرفت Google Home هستند.

خوب اول از همه Google Home به ما بگو چند مرده حلاج هستی؟

بیاییم ابتدا با 2 تا از بزرگترین تغییرات شروع کنیم: تماس با هندزفری و بلوتوث.

براساس صحبت های چاندرا: تماس های تلفنی زمانی کار می کنند که شما مخاطبین خود را در آن وارد کنید سپس زمانی که می خواهید تماس را برقرار کنید کافی است از او این کار را بخواهید.

Google home یا از طریق یک شماره تلفن مخفی یا از شماره تلفن شما ( که با حساب کاربری گوگل شما هماهنگ است ) استفاده می کند.

به نظر می رسد برای این کار google home  باید به اینترنت متصل باشد و نیازی به تلفن همراه یا خطوط تلفن نخواهد بود.

خبر دیگری که ذهن همه را درگیر کرده، خبر امکان استفاده بلوتوث Google Home برای متصل شدن به دستگاه های دیگر است ( البته این قابلیت در Amazon Echo وجود داشت ) عجیب است این قابلیت تا اکنون در google home نبوده است.

چاندرا اعلام کرده که Google home قادر به پشتیبانی نرم افزار هایی نظیر Spotify, SoundCloud و Deezer برای پخش موسیقی خواهد بود.

اکو با صفحه نمایش؟ Home  هم می تواند به تلویزیون شما وصل شود

2 قابلیت دیگر به روز رسانی جدید گوگل (کمک های بیشتر دستیاران و پاسخ های بصری ) تغییراتی را در طریقه مصرف Google Home نمی دهند.

پاسخ های بصری قابلیت جدید گوگل است که به دستگاه اجازه می دهد تا اطلاعات تصویری را به تلفن ، تبلت یا تلوزیون شما بفرستد، مسلما طریقه استفاده آن به مانند اکو خواهد بود.

اگرچه این قابلیت در درون دستگاه آمازون است که به شما اطلاعاتی را نظیر آب و هوا و یا تاریخ را می دهد اما home اطلاعات را از هر دستگاهی که بخواهید به شما می دهد.

برای آشنایی بیشتر چاندرا طریقه استفاده از این قابلیت را نشان داد.به این شکل که از home خواست تا ببیند چه چیزی در کانال یوتوب خود دارد و سپس دستگاه آن را در تلوزیون نشان داد.با این قابلیت جدید Home انواع مختلفی از سرویس های پخش را پشتیبانی می کند.

بالاخره Home  اطلاعاتی در خصوص اتفاقاتی که در طول روز برای شما می افتد را به شما می دهد.

مثل اینکه به شما اخطار می دهد که در مسیر کار شما ترافیک است و شما دیرتر به محل کار خود می رسید ، یا اطلاعاتی در خصوص آب و هوا و…

هنوز گوگل تاریخ دقیقی را برای عرضه این بروزرسانی نداده است.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022