Android Go جانشینی برای Android One نیست

Android
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

مسابقه مشخصات که در حال حاضر در جریان است و پیشنهاد داشتن قدرت محاسباتی بالاتر که در تلفن های هوشمند با سیستم عامل Android شاهد آن هستیم بسیار شدیدتر از رقابتی است که بین کامپیوترهای شخصی وجود دارد.

این موضوع مشکلی برای گجت های پیشرو ایجاد نمی کند، زیرا سازندگان این دستگاه ها می توانند از پس هزینه های گزاف این اجزای گران قیمت بر آیند. اما درباره دستگاه های فوق العاده ارزان چطور؟

منظور ما از دستگاه های ارزان دستگاه های با قیمت 100 دلار یا ارزان تر است، البته گوگل ابتکارات بسیاری ارائه داده تا میلیون ها نفر که منابع محدودی دارند بتوانند از تلفن های اندرویدی استفاده کنند. در یک نشست که برای آشنایی با اندروید Go برپا شده بود، آرپیت مدها (مدیر تولید اندروید Go) آشکار کرد که اندروید Go آخرین تلاش این شرکت است تا همه بتوانند از تلفن های هوشمند اندرویدی استفاده کنند.

Android

یکی از اولین سوالات این بود که آیا اندروید Go جایگزینی برای اندروید One می باشد؟ آرپیت پاسخ می دهد که اندروید Go جایگزین اندروید One نیست ولی در عوض، Android One بر روی محصولات متوسط تمرکز دارد در حالی که Android Go برای تمامی تلفن های موجود در بازار مناسب می باشد.

همچنین ما این سوال را هنگام صحبت با مدیر گوگل یعنی ساندر پیچای از وی پرسیدیم و جواب او نیز به این پرسش مشابه  پاسخ آرپیت بود، البته او توضیحات بیشتری نیز ارائه کرد. Android Go جایگزینی برای Android One نیست بلکه این دو محصول به با همکاری یکدیگر کل اکوسیستم اندروید را پوشش می دهند.

ابتدا اینطور به نظر می رسید که اندروید Go جایگزینی برای اندروید One باشد ولی اینطور به نظر میرسد که گوگل ایده های دیگری دارد.

Android Go روی بازار محصولات زیر 100 دلار تمرکز دارد، جایی که علاوه بر قیمت سخت افزار محصولات چیزهای دیگری نیز باید در نظر گرفت. در حالی که Android One بر روی محصولات مقرون به صرفه میانه بازار تمرکز دارد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها