با استن آشنا شوید، رباتی که می تواند ماشین شما را برداشته و آن را برایتان پارک کند

ربات
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اگر از تلف کردن وقت خود برای پارک ماشین متنفر هستید –به خصوص در فرودگاه ها- می توانید از این راه حل جایگزین استفاده کنید. این ربات که به وسیله شرکت فرانسوی استنلی روباتیک (Stanley Robotics) ساخته شده، جلوی ورودی پارکینگ وسیله نقلیه شما را گرفته و آن را برایتان پارک می کند. همچنین شما می توانید کلیدهای خودرو را پیش خود نگه دارید، زیرا استن به آرامی ماشین شما را اندکی از سطح زمین بلند کرده و آن را در جایگاه مناسب آن قرار می دهد. همچنین شما از طریق تلفن هوشمند خود می توانید استن را از زمان بازگشت خود با خبر کنید تا این ربات پیش از رسیدن شما ماشینتان را جلوی ورودی پارکینگ تحویل بگیرید. برای اینکه مطمئن شوید هیچکس منتظر نماند پارکینگ ها می توانند از چند استن به طور همزمان استفاده کنند.

استن

شرکت استنلی رباتیک در سال 2015 در فرانسه شروع به کار کرده و به تازگی با تزریق سرمایه چند میلیون دلاری برای شروع پروژه خدمتکار خودکار پارکینگ یعنی “استن” خود را برای آینده آماده می کند. البته این ربات همین الان هم آماده کار بوده و در فرودگاه “Charles de Gaulle” مشغول به کار می باشد.

در واقع استن برای کار در فرودگاه عالی است و می تواند به کاهش استرس رانندگان نه تنها در زمان هایی که می خواهند به پروازشان برسند، بلکه حتی زمانی که آنها از سفر برگشته و سعی دارند  از سریع ترین راه ممکن خود را به منزل برسانند کمک کند.

علاوه بر دور کردن خستگی و سردرگمی پیدا کردن جای پارک برای ماشین و همچنین صرفه جویی در زمان، استن مزیت های دیگری نیز به همراه خواهد داشت. یکی  دیگر از مزیت های استفاده از استن این است که از آنجایی که این ربات دقیقا می داند صاحب هر ماشین چه موقع برمی گردد، قادر خواهد بود با دوبله پارک کردن ماشین ها به مقدار قابل توجهی در فضای پارکینگ صرفه جویی کند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها