نمایش تریلر بازی Ace Combat 7: Unknown Skies به بهانه رویداد E3

Ace Combat
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

مجموعه بازی های Ace Combat محصول کمپانی Bandai Namco Games و از جمله بازی های پرآوازه ی شبیه ساز پرواز هستند که علاوه بر در اختیار قرار دادن فرصت هدایت هواپیماهای جنگنده به کاربران، از داستان سرایی قدرتمندی نیز بهره می برند. این فرنچایز در سال 1992 ظهور پیدا کرد و از آن زمان تاکنون با 18 عنوان مختلف برای انواع کنسول ها و پلتفرم ها از جمله: Game Boy Advance ، iOS ، PC ، Nintendo 3D ، PlayStation و Xbox عرضه شده است. اکنون به واسطه برگزاری رویداد  E3 2017 کمپانی سازنده بازی، تریلری از آخرین نسخه آن با عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies را منتشر کرده است.

Ace Combat

سبک و سیاق و بخشی از خط داستانی بازی در این تریلر قابل مشاهده است. همچنین عنوان شده که این نسخه از بازی تجربه واقعیت مجازی را برای بازیکن ها به ارمغان می آورد و برخی ماموریت ها به طور خاص برای کاربران PlayStation VR طراحی شده اند.

کمپانی سازنده درباره این بازی می افزاید” ظهور کنسول های پر قدرت نسل جدید، به ما این امکان را داده است تا با تکامل موتور گرافیکی Ace Combat 7 علاقمندان به این بازی را حیرت زده نماییم. آسمان پر از ابر، تصاویر هوایی از شهرها با جزئیات دقیق، هواپیماهایی با سرعت بی همتا و نبردهای هوایی که نظیر آن تاکنون دیده نشده همگی در این نسخه گنجانده شده اند. به علاوه Ace Combat 7 پر است از دشمنان قدرتمندی که این سری بازی شهرتش را از طریق آن ها به دست آورده و همچنین زرادخانه ای شامل انواع و اقسام تسلیحات فوق پیشرفته”.

آخرین نسخه انتشار یافته از این سری بازی ها با نام Ace Combat : Assault Horizon با انتقادات فراوانی از سوی کاربران مواجه شد و در وبسایت Steam نمره نه چندان جالب توجه 6 از 10 را کسب نمود. حال این کمپانی قصد اعاده حیثیت و جبران مافات با نسخه آتی یعنی Ace Combat 7: Unknown Skies را در سر می پروراند. قرار است این بازی جدید برای پلتفرم های PC ، Xbox One و پلی استیشن 4 در سال 2018 عرضه شود اما هنوز تاریخی دقیقی برای آن ذکر نشده است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها