سازندگان Clash of Clans بازی جدید Brawl Stars را معرفی کردند

Brawl Stars
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

Supercell استودیوی سازنده دو بازی محبوب و بسیار پرطرفدار موبایلی Clash of Clans و  Clash Royal ، با معرفی بازی جدید خود ، توانست بار دیگر طرفداران بازی های موبایلی را به هیجان آورد. این بازی جدید ، Brawl Stars نام دارد که در سبک کارتونی بوده و به صورت تیمی انجام می‌شود.

Supercell این بازی جدید خود را امروز صبح با پخش یک ویدئوی زنده در یوتوب معرفی کرد. این ویدئو تیم سازندگان Supercell را نشان می‌دهد که در حال انجام بازی در نقش شخصیت های مختلف هستند . در Brawl Stars هر شخصیت توانایی های خاصی دارد و کاربران می‌توانند چندین شخصیت را انتخاب کرده باسایر دوستان خود تیم تشکیل داده و از انجام بازی لذت ببرند.

Brawl Stars

Brawl Stars از 4 مرحله اصلی تشکیل شده، یکی از مراحل به نام Bounty ، هر تیمی که بیشترین تعداد ستاره را جمع کند ، برنده است. مرحله بعدی Smash & Grab نام دارد که بازیکنان باید بیشترین تعداد کریستال را از مرکز نقشه جمع آوری کنند. هر تیمی که زودتر 10 کریستال را جمع و نگهداری کند، برنده است.

مرحله بعدی Heist است که بازیکنان باید یا برای یک حمله و غارت آماده شوند و یا از چیزهایی که به غارت برده اند، محافظت کنند. در نهایت، مرحله Showdown است که 10 نفر از بازیکنان بر روی یک نقشه در حال مبارزه هستند. این نقشه به آرامی در حال کوچک و کوچکتر شدن است و در نهایت هر بازیکنی که زنده ماند، برنده است.

در حال حاضر نسخه آزمایشی Brawl Stars منتشر شده و می‌توانیم این احتمال را در نظر بگیریم که در نسخه اصلی، شاهد تغییرات زیادی باشیم. Brawl Starts پیش از انتشار جهانی، در کانادا عرضه خواهد شد اما در خصوص تاریخ دقیق عرضه آن هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

به نظر می‌رسد Supercell هیچ عجله ای برای انتشار بازی جدید خود ندارد. این استودیو در سال 2016 توانست مبلغ 2.53 میلیارد دلار از فروش بازی های قبلی خود درآمد کسب کند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها