بهترین بازی های مولتی پلیر با دستگاه VR

VR
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی هایی که در آن ها می توان از دستگاه واقیت مجازی VR (Virtual Reality) استفاده کرد به صورت گروهی لذت بخش تر هستند.

اگر دستگاه واقعیت مجازی سامسونگ یعنی Samsung Gear VR را بخرید، به منبع عظیمی از عکس های فوق العاده دسترسی پیدا خواهید کرد. اگر هدف شما از رفتن به سراغ یک دستگاه واقعیت مجازی (VR) بازی کردن است، نه تنها این امکان برای شما فراهم است بلکه می توانید با دوستانتان بازی کنید. بازی های فوق العاده ای وجود دارد که می توان با ابزار VR به همراه دوستان و خانواده بازی کرد. همچنین می توانید به صورت آنلاین با افرادی آشنا شوید که به تازگی دستگاه VR تهیه کرده اند و با آنان در حالت مولتی پلیر همبازی شوید. در اینجا بهترین بازی های مولتی پلیر فناوری VR به شما معرفی می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی مورد نظر را بگیرید و از آن لذت ببرید.

 

 

به حرف زدن ادامه بدهید و کسی منفجر نشود

 VR

به حرف زدن ادامه بدهید و کسی منفجر نشود (Keep Talking and Nobody Explodes) یک بازی چندنفره است که برای اجرای آن به دستگاه VR نیاز است. یک دستگاه VR برای انجام این بازی چندنفره کافی است اما همه ی کسانی که بازی می کنند باید یک تلفن هوشمند داشته باشند. در این بازی یک نفر درون واقعیت مجازی است و دارد به بمبی نگاه می کند که باید به دست بازیکنان خنثی شود. بازیکنان دیگر با استفاده از تلفن هوشمند خود روی بمب کار می کنند تا در نهایت آن را از کار بیاندازند.

« به حرف زدن ادامه دهید و کسی منفجر نشود » نوعی بازی ارتباطی است؛ زیرا کسی یکی از بازیکنان راهنمای خنثی کردن بمب را در اختیار دارد و باید با بازیکنی که درون واقعیت مجازی است حرف بزند و او را راهنمایی کند. بازیکنی که راهنما را می خواند اصلا بمب را نمی بیند و کیفیت راهنمایی های او بسته به اطلاعاتی دارد که بازیکن درون واقعیت مجازی به وی می دهد. این بازی در مهمانی ها و محافل دوستانه بسیار سرگرم کننده است.

 

 

شهرهای گمشده

VR

شهرهای گمشده (Lost Cities) یک بازی رقابتی دو نفره است و تم اصلی آن پول در آوردن می باشد. بازی گروه های اکتشافی را به مکان های جدید و جذاب می فرستد و سپس شما برای به دست آوردن پول در بازی های کارتی شرکت می کنید. هدف این است که از بازیکن رقیب بیشتر پول به دست آورید. در بازی حالتی وجود دارد که می توانید در برابر هوش مصنوعی (AI) بازی کنید اما بازی کردن با انسان های مختلف از سراسر جهان لذت بخش تر است.

شهرهای گمشده نیز بیش شک یک بازی اجتماعی است. در بازی امکان چت زنده وجود دارد و هنگامی که سعی می کنید بیش تر از آن ها پول درآورید می توانید برای رقیبانتان کری بخوانید. دستگاه VR در این بازی حرکات سر بازیکن را پیگیری می کند و اگر سر خود را تکان دهید، سر کاراکتر شما در بازی به همان شکل تکان می خورد. اگر طرفدار بازی های استراتژیک هستید، این بازی قطعا ارزش امتحان کردن دارد.

 

 

چیزهای بی اهمیت اجتماعی

VR

چیزهای بی اهمیت اجتماعی (Social Trivia) دقیقا همان چیزی است که از اسمش بر می آید. شما و بازیکنان دیگر (نهایتا 5 بازیکن دیگر) در یک مسابقه ی سر به سر شرکت می کنید و در آن به سوالات بی اهمیت و کوچک جواب می دهید. دسته ها و موضوعات مختلفی برای مسابقه دادن وجود دارد؛ از ورزش گرفته تا تاریخ. همچنین امکان چت زنده وجود دارد و می توانید برای رقیبان کری بخوانید. یک تابلوی امتیازات هم در بازی وجود دارد. « چیزهای بی اهمیت اجتماعی » یک بازی ساده و سرگرم کننده است که به کمک VR جذاب تر هم شده است.

کارت های VR : مسابقه سرعت

VR

کارت (Kart) همان ماشین های مسابقه ای کوچک هستند که هم در واقعیت و هم در دنیای بازی ها وجود دارد. وقتی پای بازی های گروهی در میان است بازی های مسابقه ای قطعا یکی از ژانرهای محبوب در این زمینه هستند. کارت های VR : مسابقه سرعت (VR Karts: Sprint) هم یکی از همین بازی ها است که البته در آن فناوری واقعیت مجازی وجود دارد. در این بازی شما با دوستانتان یا بازیکنان AI مسابقه می دهید و مسیرهای مختلف را طی می کنید. در مسیر جوایزی وجود دارد که سرعت شما را زیاد می کند یا با گرفتنشان به دیگر رقبا ضربه می زنید. اگر به دنبال یک بازی مسابقه ای جذاب برای دستگاه VR خود بوده اید، آن را پیدا کردید. منتقدان و طرفداران باید برای این بازی کلاه خود را از سر بردارند.

Bonus Points: Dragon Front Beta

VR

Dragon Front یک بازی جدید برای دستگاه های VR است و هنوز در مرحله ی نسخه ی بتا به سر می برد.  شما یک بازی کارتی را از میان چهار منطقه انتخاب می کنید، در هر یک از این بازی ها هیرو ها و یونیت های منحصر به فردی وجود دارد که با آن ها بازی می کنید. Dragon Front یک بازی کارتی ساده نیست زیرا یونیت های آن زنده هستند و آن ها را در یک صفحه ی 4×4 می بینید.

شما با انتخاب 30 کارت از میان 260 کارت موجود در بازی، برای خود یک دسته کارت درست می کنید. رقابت شما با بازیکن دیگر در دنیایی پر از هیولاهای مختلف و جالب است، از هیولاهای فانتزی گرفته تا ماشین های جنگی مربوط به جنگ جهانی دوم. با اینکه این بازی هنوز در نسخه ی بتا است، بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد و وعده ی یک بازی بسیار محبوب را می دهد.

Minecraft نسخه VR

VR

Sandbox محیطی برای تست نرم افزارها و بازی ها است. یکی از بهترین بازی های بیرون آمده از این محیط Minecraft است. این بازی به شما امکان می دهد تقریبا هرچه را که دلتان می خواهد بسازید. تنها چیزی که لازم دارید زمان و مواد لازم برای ساخت وسیله ی مورد نظرتان است. از ساخت کشتی دزدان دریایی گرفته تا قوی ترین قلعه و عنکبوت های جنگجو و جانوران دیگر در تونل های پیچ در پیچ ، این بازی اینقدر گسترده است که ساعت ها شما را به خود مشغول می کند

شما می توانید Minecraft را همراه با دوستانتان بازی کنید و هرچه که قوی تخیلتان به وجود آورده در محیط بازی بسازید. البته برای انجام Minecraft به یک گیم پد نیاز دارید زیرا این بازی آنقدر امکانات و حالت های مختلف دارد که دسته های معمولی جوابگوی کارکردهای گسترده ی آن ها نمی باشد. از رفتن به سراغ VR ضرر نمی کنید زیرا این بازی تمام ویژگی های نسخه ی Minecraft Pocket Edition را دارا می باشد.

بازی VR مورد علاقه شما کدام است؟

بازی کردن در واقعیت مجازی می تواند بسیار لذت بخش باشد، مخصوصا هنگامی که در کنار دوستان بازی می کنیم. بازی هایی که معرفی کردیم صرفا بازی های مولتی پلیر هستند. تا به حال هیچ کدام از این ها را بای کرده اید؟ بازی مورد علاقه ی شما در واقعیت مجازی چیست؟ در زیر برای ما بنویسید.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400