آرتاس به Hearthstone می آید

Hearthstone
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فصل داغ لو رفتن خبرهای داغ و شخصیت های بخش جدید Hearthstone است. این فصل داغ اما در اصل زمستان است و حال و هوای Lich King و سریر یخ زده (Frozen Throne) دارد که انصافا هم حال و هوای فوق العاده ای است. شوالیه های Frozen Thron و حضور Lich King قرار است در همین ماه آگوست که از سه روز دیگر شروع می شود به Hearthstone اضافه شود. پیش تر از مورد کارت های بخش جدید و شوالیه های مرگ Hearthstone خبر دادیم. در بین مجموعه ی جدید کارت ها Corpsetaker بسیار جذاب به نظر می رسد اما امروز می خواهیم از تازه ترین محتوایی که خبر افزوده شدنش به Hearthstone برایتان بگوییم.

Hearthstone

اوایل وقت امروز Blizzard ویدئویی را منتشر کرد که می توانید آن را اینجا ببنید. در این ویدئو سرپرست تیم طراحی بازی دیو کوساک (Dave Kosak) در مورد قسمت های با سبک PvE که در بخش جدید Hearthstone منتشر می شود صحبت کرده است. آنچه تا کنون از ماجراجویی های Hearthstone می دانیم این است که boss در مسیر خود رویارویی های مختلفی را تجربه می کند. این رویارویی ها در بخش ها فرعی قرار داده می شود و در هفته های پی در پی منتشر می گردد. به این ترتیب در هفته ی اول یک مقدمه به اضافه ی سه boss منتشر خواهد شد. در هفته ی دوم سه boss دیگر و هفته ی سوم همه چیز اوج می گیرد و نبردی میان بازیکن و خود Lich King در خواهد گرفت.

کوساک در ویدئو اشاره می کند که وقتی پای کارت در میان است Lich King کاملا فریبنده ظاهر می شود و هیچ کس از این مساله سوپرایز نخواهد شد. با توجه به انتقاد و نارضایتی بسیاری از بازیکنان درباره ی قیمت Hearthstone ، تمامی این چیزها کاملا رایگان است و جایزه ی قابل توجهی نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است.

 

اگر قادر هستید با تمامی نه کلاس هیرو Lich King را شکست دهید، در این صورت از منتظر دریافت نمای (پرتره) یک کاراکتر ترسناک اختصاصی از کلاس پالادین باشید. خبر بزرگ این سری همانطور که از عنوان مطلب پیداست چیزی نیست به جز به میدان آمدن جناب Arthas Menethil ، البته قبل از اینکه دگرگون شود.

این کاراکترها برخلاف نمای استاندارد هیرو جان می گیرند. البته باید به درجه ی 500 پیروزی لازم برای گشودن نسخه ی طلایی دست پیدا کنید. هزینه ی لازم برای این کار در بازی کمتر از 10 دلار است. بنابراین کاملا ارزشش را دارد. به ویژه اینکه رویارویی  Lich King به شکلی متفاوت طراحی شده و بسته به آن دارد که مقابل کدام هیروی ol’ dead eyes قرار می گیرد. عجیب است که دروید و وارلاک هنوز هیروهای جایگزین (فرعی) ندارند اما من اطمینان دارم که بالاخره خواهند آمد و خوب، آرتاس باید پالادین باشد دیگر نه؟

قرار دادن آرتاس در قالب یک نما یا پرتره در بازی باعث نمی شود نتوان کارت آن را جمع کرد؛ حال یا در بخش جدید و یا جلوتر مانند آنچه در مورد Medivh اتفاق افتاد. هیرویی که اتفاقا اسطوره ای و بسیار قدرتمند است و در حال حاضر در لیست آماده سازی (crafting) ما در رتبه ی #14 قرار دارد.

منبع : pcgamer

343x457 (768x1024)
147.93 KB
پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401