توقف پروژه تعبیه Touch ID در زیر نمایشگر آیفون 8 از سوی اپل

Touch ID
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

یکی از شایعات داغ متداول این روزها در مورد آیفون 8 اینست که ظاهرا اپل کلید فیزیکی home  را در حالی به صورت گود طراحی کرده که همزمان با آن روش جدیدی را برای استفاده از Touch ID با گنجاندن اسکنر در نمایشگر خود گوشی معرفی کرد. اما بنظر می رسد از آن زمان به بعد این پروژه اپل کنسل شده است.

تحلیلگر مینگ چی کیو در یادداشتی برای سرمایه گذاران اذعان داشت که اپل برنامه های خود برای گنجاندن ویژگی اثر انگشت در زیر نمایشگر آیفون 8 را متوقف ساخته است. کیو در مورد توقف کامل این پروژه چیزی نگفت ولی ظاهرا Touch ID تعبیه شده بطور کامل از لیست ویژگی های متمایز آیفون 8 خارج شده است.

سوالی که می میماند اینست که اگر اپل نمایشگر full screen را بکار گیرد تکلیف Touch ID چه می شود. به استناد  برخی گزارشات Touch ID را می توان در کلید power گوشی تعبیه کرد؛ البته قبلا شایعاتی در مورد تعبیه آن در پشت گوشی وجود داشت. برخی معتقدند اسکنر چهره ممکن است جایگزین Touch ID شود اما در مورد سرعت اپل برای توقف این پروژه چندان مطمئن نیستیم خصوصا اینکه اپل جدیدا این ویژگی را برای مک بوک پرو معرفی کرده است.

دلیل توقف این پروژه مشخص نیست  ولی به استناد برخی گزارشات شرکتهای دیگری نظیر سامسونگ قصد دارند این ویژگی را بکار گیرند. ضمنا بنظر می رسد Vivo از مدتها قبل این کار را شروع کرده است.

منبع ubergizmo

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها