حفظ حداکثر سود حاصل از کارمندان توسط فیسبوک

فیسبوک
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

فیسبوک در حفظ حداکثر سود حاصل از کارمندان در سه ماهه دوم سال2017 از مایکروسافت و گوگل پیش افتاده است و این در حالیست که بنابه گزارش رسانه ها توییتر در این زمینه شاهد ضرر سنگینی بوده است.

فیسبوک در سه ماهه ی قبل 50658 نفر را استخدام کرده ( افزایش 43 درصدی نسبت به همین دوره در سال قبل) و بنا به گزارش ReCod تقریبا حدود 188.498 دلار از هر کارمند سود بدست آورده است.

در 30ژوئن سود حاصل از کارمندان  برای میکروسافت 52400 دلار و برای الفابت 46610 به ازای هر کارمند است که چهاربرابر کمتر از سود حاصله برای غول شبکه های اجتماعی یعنی فیسبوک می باشد.

این سود برای شرکتهای Verizon, AT&T  و فورد به ترتیب 27405،154410 و 10098 دلار به ازای هر کارمند است.

خالص ضرر  116 میلیون دلاری توییتر در سه ماه ی قبلی  بوده است و این یعنی ضرر تقریبا 36000 دلاری به ازای هر کارمند.

دلیل سوددهی فیسبوک اینست که محصولات نرم  افزاری برای پروسه تولید و توزیع نیاز به انسان ندارند. همچنین در ادامه گزارش آمده است ” البته حتی شغل هایی که قبلا توسط انسان صورت می گرفت امروزه به رباتها محول شده است بنابراین صنایع شاهد ثبات بیشتری در زمینه اشتغال هستند.

در این تحقیق شرکتهای بزرگی در نظر گرفته شده اند که سود حاصل از کارکنان خود را در مجموع درآمد حاصله خود در طول سه ماه  گنجانده اند ولی اپل در میان شرکتهای مورد بررسی در این تحقیق گنجانده نشده است زیرا آنها سرشماری کارکنانی ندارند که هر سه ماه  بروزرسانی شود.

منبع gadgets

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها