تایید دو مرحله به Dropbox هم اضافه شد

انتقال فایل از اپل به اندروید / انتقال فایل از iOS به اندروید
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

Dropbox  جدیدا سرویس خود را برای جلوگیری از قفل شدن حساب کاربری کاربران در هنگام کار با آن بهبود بخشیده است. ویژگی تایید دو مرحله ای شمشیری دو لبه برای بسیاری از مشتریانی است که گاهی اوقات در هنگام استفاده از این لایه ی امنیتی اضافی با  چالش روبرو می شوند.

برای مثال گاهی اوقات پوشش شبکه ای امکان دریافت پیام متنی را فراهم نمی سازد و در نتیجه شما می توانید با استفاده از تایید دو مرحله ای وارد حساب Dropbox خود شوید. اگر به کد پشتیبانی در مواقع اضطرار ارسالی توسط Dropbox و یا به ارسال کننده کد دو فاکتری تایید صلاحیت دسترسی نداشته باشید واقعا دچار مشکل می شوید.
از امروز مشتریان Dropbox  می توانند از اپلیکیشن موبایل برای تایید هویت خود استفاده کنند. هر زمانیکه وارد حساب می شوید می تواند طوری تنظیم کنید که گوشیتان پیام اخطاری را دریافت کند و در نهایت با فشردن یک کلید پروسه  ورود به سیستم خاتمه پیدا می کند.

بنظر می رسد روش تایید صلاحیت دو مرحله ای ویژگی خوبی برای جایگزینی دریافت پیام اخطار از طریق پیام متنی باشد. ظاهرا این ویژگی مفید و کاربردی است زیرا حتی در زمان عدم دسترسی به سیگنال تلفن نیز امکان استفاده از آن از طریق وای فای وجود دارد.
بمنظور دسترسی به پیام دریافتی از طریق تلفن همراه برای تایید دو مرحله ای کافیست پس از ورود به وب سایت Dropbox و وارد کردن ایمیل و پسوردتان بر روی لینک ” مشکل در دسترسی به کد” کلیک کنید. باید خاطرنشان ساخت که این ویژگی جدید در هر دو دستگاههای اندرویدی و نیز iOS  قابل دسترسی است.

منبع phonearena

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها