نسخه واقعیت مجازی Gear سامسونگ برای گلکسی نوت 8

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هنگامی که شما کمی رشد می کنید، دیگر نمی توانید از لباس های معمول خود استفاده کنید، زیرا دیگر اندازه شما نیستند، زمان آن فرا رسیده است که یک کمد لباس جدید تهیه کنید.!

این دقیقاً همان اتفاقی است که با معرفی گلسی نوت 8 رخ داد؛ زیرا با توجه به این که طول این گوشی، کمی بزرگ تر از گوشی های پیشین است و عرض آن کمی قطور تر شده است، نمی توان از آخرین نسخه واقعیت مجازی Gear سامسونگ برای گلکسی نوت 8 استفاده کرد. آخرین نسخه واقعیت مجازی Gear سامسونگ همراه با گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس در اوایل سال جاری منتشر شد. دانستن این تغییر اندازه، بدین معنی است که می بایست نسخه جدیدتری از واقعیت مجازی Gear سامسونگ برای آن معرفی شود.

به لحاظ دیداری، در طراحی گلکسی نوت 8 چندان تفاوتی نسبت به گوشی های قبلی سامسونگ دیده نمی شود؛ به طوری که دارای همان بدنه پلاستیکی است. در حقیقت شما به سختی متوجه خواهید شد که آیا این نسخه جدید نوت است یا خیر؟! که در واقع هست. با توجه به این که اندازه کلی گوشی گلکسی نوت 8 بزرگ تر شده است، می بایست Gear واقعیت مجازی سامسونگ اصلاح شود تا برای استفاده در این گوشی جدید مناسب شود. زیرا نسخه های قبلی Gear واقعیت مجازی قابل استفاده برای گلکسی نوت 8 نخواهند بود. حالا که فضای در نظر گرفته شده، به تناسب گلکسی نوت 8 بزرگ تر شده است، نه تنها برای این گوشی مناسب است، بلکه برای سایر گوشی هایی که اخیراً توسط شرکت سامسونگ عرضه شده اند (مانند گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس) نیز مناسب خواهد بود.

 

سامسونگ

 

از جمله تغییرات جزئی دیگر آن می توان به تغییر رنگ بسیار نامحسوس در هنگام کار کردن با paint اشاره کرد. که احتمالاً تغییری است که اکثر کاربران متوجه جدید بودن آن نخواهند شد. و در نهایت، اندازه کلی هدست آن کمی کوچک تر از نسخه قبلی است. همان طور که گفته شد، این تغییرات به سختی جلب توجه می کنند. اما تغییرات بسیاری در هدست جدید واقعیت مجازی سامسونگ دیده می شود.

در بررسی که به صورت کوتاه مدت انجام شده، مشخص شد که واقعیت مجازی تلفن همراه روی این هدست جدید به همان شیوه ای ارائه می شود که در پیش از آن بوده است که شامل استفاده از کنترل کننده حرکت در برخی عناوین خاص است. با نگاه کردن به لنز های موجود در این هدست، هیچ چیز غیر عادی و تغییر محسوسی مشاهده نمی شود. همچنین اندازه آن نیز نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته است، نه باریک تر و نه عریض تر شده است.

 

ساموسنگ

صاحبان نسخه های قبلی این هدست، در صورتی که می خواهند از گلکسی نوت 8 استفاده کنند و واقعیت مجازی تلفن همراه را تجربه کنند، می بایست این نسخه جدید را خریداری نمایند. همچنین این افراد هزینه اضافه زیادی متحمل خواهند شد، زیرا این هدست، یک هدست کاملاً جدید است. به طوری که در ایالات متحده آمریکا قیمت Gear واقعیت مجازی جدید سامسونگ با کنترل کننده آن، 129.99 دلار خواهد بود که فروش آن به طور رسمی از 15 سپتامبر آغاز می شود. با این حال، این قیمت ممکن است در خارج از کشور و در بازارهای دیگر کمی متفاوت باشد. اگرچه گلکسی نوت 8 در فراهم آوردن یک تجربه قانع کننده واقعیت مجازی روی تلفن همراه بیش از حد کافی است، تنها موضوع ناراحت کننده در این زمینه این است که شما نمی توانید نسخه های پیشین Gear واقعیت مجازی را به همراه گلکسی نوت 8 استفاده نمایید.

 

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022