منتظر نسخه حرفه ای پیکسل ماتور باشید، نرم افزاری که با یادگیری ماشین قدرتمند شده است !  

پیکسل ماتور
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پیکسل ماتور (Pixelmator) با ویژگی های جدیدی که به دلیل استفاده از یادگیری ماشین در آن فعال شده است ، به روز شده و نرم افزاری واقعا حرفه ای محسوب می شود.

قرار است امسال نسخه حرفه ای پیکسل ماتور ، Pixelmator Pro   به بازار عرضه شود. اما این برنامه مجموعه جدیدی از ویژگی های امیدوار کننده دارد. پیکسل ماتور (Pixelmator  ) به عنوان ویرایشگر تصویر برای سیستم عامل مک مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه شناخته شده ای است و خیلی از حرفه ای ها این برنامه را به جای فوتوشاپ استفاده می کنند. در حال حاضر، شرکت سازنده پیکسل ماتور  ویژگی های جدیدی به این نرم افزار اضافه کرده است و نسخه جدید آنرا به نام Pixelmator Pro  قرار است به بازار عرضه کند.

 Pixelmator Pro  در اواخر سال جاری قرار است با قیمت مناسب که برای همه کاربران قابل تهیه باشد به بازار عرضه شود. این شرکت تصمیم گرفته است قیمت این برنامه را طوری تعیین کند که مقرون به صرفه باشد تا کاربران بتوانند از عهده پرداخت آن بر بیایند.

به طور کلی قیمت نسخه معمولی پیکسل ماتور برای مک از 30 دلار شروع می شود در صورتی که قیمت نرم افزار فوتوشاپ از 10 دلار آغاز می شود. یعنی نسخه معمولی آن سه برابر قیمت نسخه معمولی فوتوشاپ قیمت دارد. حالا  نرم افزار جدید با ویژگی های جدید قرار است قیمت مناسبی داشته باشد و با توجه به امکانات خوبی که به آن اضافه شده است قطعا موفقیت خوبی در بازار کسب خواهد کرد.

ابزارهای جدید این برنامه برای ویرایش تصویر و طراحی و قالب بندی تصاویر واقعا خوب هستند.باید بدانید که  هر کاری را که مجموعه کامل Adobe  انجام می دهد این برنامه انجام نمی دهد، اما به نظر می رسد یک گام بزرگ از سوی این شرکت برای به روز رسانی و ارتقا نرم افزار اصلی صورت گرفته است.

طبق گفته شرکت سازنده این برنامه ، برنامه برای همه کاربران و در همه سطحی طراحی و ساخته شده است. هدف شرکت طراحی و ساخت یک ویرایشگر تصویری مناسب برای همه کاربران است و هرکسی می تواند از آن استفاده کند و لذت ببرد. فتوشاپ (و برنامه های دیگر) کار خود را انجام می دهند و این برنامه کار خودش را انجام می دهد.

این نرم افزار ابزار جدیدی برای ویرایش طرح بندی صفحه و نقاشی دیجیتال، و همچنین روتوش عکس دارد.

در به روز رسانی حرفه ای و خوب این برنامه ، رابط کاربری جدیدی طراحی شده است که طبق گفته شرکت به طور کامل با مک کار می کند.

ابزارهای خوب ، پنجره های مناسب و ستون های فرعی و اصلی مناسب در برنامه همگی برای کاربران مفید هستند. امکان همگام سازی و پشتیبان گیری iCloud و طرح بندی سفارشی در مک بوک پرو نیز وجود دارد.

یکی دیگر از تغییرات هیجان انگیز برنامه ، مجموعه ای از ابزارهای جدید یادگیری ماشین است که با استفاده از API Core ML اپل به Pixelmator Pro پیوسته است. این تغییرات شامل ابزار جدید انتخاب سریع است که باعث می شود پیکسل ماتور به مراتب هوشمندانه تر از قبل عمل کند. یک ویژگی  به طور خودکار براساس محتوا، لایه های مختلف را نشان می دهد؛ و نوعی ابزار اصلاح تصویر است که به سرعت و یکپارچه قطعات را حذف و جایگزین می کند. ابزار های پیکسل ماتور به شما اجازه می دهد تا به سرعت عناصر ناخواسته را در عکس ها رنگ کنید و از بین ببرید.

از نظر قابلیت های برنامه، باید بگوییم که فناوری خوبی دارد و ابزارهای یادگیری ماشین در رشد فناوری آن بسیار سهم داشته اند.

پیکسل ماتور

البته تیم کاری پیکسل ماتور درباره کدهای API جدید اپل صحبت کرده و درباره  دردسرهای احتمالی مرتبط با این پیشرفت ها نیز مطالبی مطرح شده است. به هر حال نیازهای کاربران متفاوت است و هر کاربر بر اساس نیاز خود در این میدان گام بر می دارد.

باید اذعان داشت که پیکسل ماتور ویژگی های جالب توجهی دارد که  برخی  از آنها در نسخه های قبلی آن وجود نداشتند . مثلا پشتیبانی از پردازش تصاویر RAW (که برای عکاسانی که به دنبال ویرایش حرفه ای هستند مناسب است) در این نسخه حرفه ای ارائه شده است.  با این وجود، اگر شما Pixelmator Pro را به نرم افزار دیگری در بازار مقایسه کنید، ممکن است تفاوت هایی بین این نرم افزار و سایر نرم افزارهای بازار پیدا کنید. ممکن است از نظر فهرست بندی و نمایه سازی مشابه نرم افزار  Adobe Lightroom  نباشد ولی کارایی های خاص خودش را دارد.

به هر حال قرار است این نرم افزار با قیمت مناسب به بازار عرضه شود و نسخه حرفه ای آن بالطبع مورد توجه کاربران مک خواهد بود.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401