فروش بازی PUBG از مرز 10 میلیون گذشت

بازی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی اینترنتی PUBG یا همان Playerunknown’s Battlegrounds با گذر از مرز 10 میلیون جای Dota 2 را به عنوان رتبه نخست Stream گرفت.

PUBG

 

امروز تایید شد که بازی محبوب Playerunknown’s Battlegrounds (نبردگاه بازیکن ناشناس) بیش از 10 میلیون کاربر پیدا کرده است. عمده ی تمرکز این بازی شوتر و مولتی پلیر روی سرویس Steam است. PUBG امروز گام بزرگی برداشت و رکورد تاریخی فروش بیش از 10 میلیون نسخه از یک بازی تنها در پلتفرم PC را رقم زد. در مراسم گیمزکام امسال که دو هفته پیش برگزار شد برندن گرین خالق PUBG اعلام کرد که این بازی به رقم 8 میلیون نسخه ی به فروش رسیده دست یافته است. با خبر امروز مشخص شد که این پدیده ی دنیای گیم همچنان به رشد سرسام آور خود ادامه می دهد.

سازندگان بازی امروز با اعلام این خبر به صورت رسمی گفتند که هرگز حتا تصورش را هم نمی کردند که به چنین فروشی برسند. PUBG این دستاورد را مدیون کیفیت و جذابیت بالایش است. همین جذابیت یک رکورد تاریخی دیگر را هم برایش به ارمغان آورده است. بازی Dota 2 سال ها به عنوان پرطرفدارترین بازی اینترنتی مخصوصا در سرویس Steam مطرح بود و دیگر رقبا با آن فاصله ی زیادی داشتند. Dota 2 در جایگاه نخست پرطرفدارترین بازی Steam قرار دارد و این جایگاه بر حسب حداکثر تعداد بازیکنان حاضر در بازی محاسبه می شود. PUBG که در چند  هفته ی اخیر روی سرویس Steam بسیار به Dota 2  نزدیک شده بود و شانه به شانه ی او حرکت می کرد بالاخره جایگاه بیشترین بازیکنان آنلاین همزمان را از آن خود کرد و Dota 2 را به جایگاه دوم فرستاد. کسی فکرش را نمی کرد به این زودی ها گیمی بتواند جای Dota 2 را در رتبه ی نخست Steam بگیرد.

 

PUBG

 

امروز تعداد بازیکنان همزمان Dota 2 حدود 723,000 نفر بود در حالی که این رقم برای PUBG بیش از 962,000 بازیکن برآورد شد. البته این رکورد به تنهایی تاریخی محسوب نمی شود چرا که Dota 2 رکوردهای بالاتری را هم زده و به 1 میلیون بازیکن همزمان هم رسیده است. اما PUBG تازه اول راه است و با یادآوری اینکه این بازی هنوز به طور رسمی و کامل منتشر نشده است متوجه موفقیت حیرت آور PUBG می شویم. Playerunknown’s Battlegrounds هنوز در فاز دسترسی اولیه به سر می برد و مسلما رشد سریع آن در ماه های آتی و همزمان با انتشار بازی ادامه خواهد داشت. سازنده ی بازی شرکت Bluehole است و اعلام کرده که قصد دارد « اواخر سال2017 » PUBG را برای پلتفرم Xbox One منتشر کند. Bluehole برای انجام این کار از صاحب پلتفرم یعنی کمپانی مایکروسافت به عنوان منتشر کننده ی بازی کمک می گیرد. مایکروسافت هم مانند هر کمپانی دیگری این موقعیت طلایی را درک می کند و مدام در تلاش است تا PUBG را در انحصار خود بگیرد. حتا به صورت غیر رسمی این مساله را اعلام کرده اما طبیعی است که Bluehole تمایلی به این کار نداشته باشد و از همین حالا وعده داده که Playerunknown’s Battlegrounds برای کنسول های دیگر هم عرضه خواهد شد.

Bluehole فعلا مشغول ساخت و انتشار محتوای جدید برای نسخه ی PC بازی است. نقشه ی کویری PUBG به زودی عرضه می شود و خبرها در مورد وسعت بسیار زیاد این نقشه تایید شده است. باید منتظر بود و دید PUBG در سطح جهان چقدر بازیکن پیدا می کند. به صفحه عمده فروشی ما نیز سر بزنید.

 

PUBG

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401