آخرین نسخه ی Final Fantasy به صورت جهان باز خواهد بود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از سری بازی های Final Fantasy تا کنون 15 نسخه اصلی و چند نسخه ی فرعی منتشر شده است. این بازی در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و نسخه ی آخر آن Final Fantasy XV هم توانست تا حد زیادی طرفداران را راضی نگه دارد. این نسخه به صورت جهان باز منتشر شده بود. حالا اخبار منتشر شده نشان می دهد نسخه ی بعدی هم به همین صورت ساخته شده و به صورت MMO یا « بازی مولتی پلیر آنلاین گسترده » عرضه خواهد شد. نسخه ی 15 یکی از گسترده ترین و کار شده ترین نمونه ها در سری بازی های Final Fantasy است و حالا به نظر می رسد کمپانی های سازنده ی ژاپنی که به صورت مشترک در ساخت این بازی نقش دارند همین روند را دنبال می کنند و در حال ساخت یک جهان بسیار بزرگ برای نسخه ی بعدی هستند.

 

Final Fantasy

 

سرپرست تیم سازنده ی Final Fantasy XV هاجیمه تاباتا در پاسخ به علاقمندان، نسخه ی بعدی بازی را بیشتر روشن کرده است. او البته نگفت که آیا تیم سازنده از این پس نسخه های بازی را به صورت جهان باز می سازند یا خیر اما گفت که نسخه ی بعدی Final Fantasy قطعا همان حال و هوای نسخه ی 15 را خواهد داشت و احساس بازیکنان از تجربه ی آن مشابه نسخه ی قبل خواهد بود. تاباتا در این مورد توضیح داد:

« گفتن اینکه از یک نقطه به بعد بازی تنها به صورت جهان باز ساخته خواهد شد دشوار است. اما در اینجا به طرفداران می گویم که آن ها در نسخه ی بعد همان حس بازی در یک ناحیه ی عظیم را خواهند داشت و تجربه ی کلی این بازی شبیه پروژه ی قبلی است ».

تاباتا در مورد بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild هم قدری توضیح داد. افسانه ی زلدا : نفس وحش بازی بسیار موفقی است که در بیش تر که رتبه ی آن در GameFAQs 97% است. اما این بازی همانند نسخه های پیشین افسانه ی زلدا تنها روی پلتفرم های Wii و سوییچ عرضه شده است. تاباتا در مورد این بازی گفت:

« من تا کنون فرصت انجام این بازی را پیدا نکرده ام اما از تیم سازنده اطلاعات زیادی در مورد آخرین نسخه ی افسانه ی زلدا گرفته ام. در مورد واکنش ها پس از امتحان کردن این بازی بسیار با من صحبت شده است. از بازخوردهای موجود و داستان هایی که در باره ی این عنوان شنیده ام باید بگویم که The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی کامل است. این بازی بسیار کار شده و حساب شده ساخته شده و یکی از بهترین ها در سبک خود است. هدف ما این است که تجربه ی بازیکنان از انجام آخرین نسخه ی افسانه ی زلدا را به بازی های خودمان بیاوریم. اما ما قصد داریم این کار را با فناوری های خود و برپایه ی دانش خودمان انجام دهیم ».

Final Fantasy

تاباتا در مورد بازی های که تیم او و مجمع همکاری بازی سازان ژاپنی در دست ساخت دارد گفت:

« ما در حال حاضر محتواهایی از بازی های بسیار بسیار قوی و با کیفیت در اختیار داریم که عنصر بصری آن ها بی اندازه قدرتمند است. هدف ما خلق جهان هایی است که تحسین برانگیز و زیبا باشند و روی پروژه ی بعدی خود (Final Fantasy) هم بیش از همه روی این مساله متمرکز هستیم ».

آخرین نسخه از بازی های Final Fantasy عنوانی به نام Monster of the Deep: Final Fantasy XV از نوع واقعیت مجازی است و به زودی روی پلتفرم های مختلف عرضه خواهد شد. انتشار این بازی تا پایان امسال به صورت دانلودی صورت خواهد گرفت.

 

Final FantasyFinal Fantasy

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022