گلکسی نوت ۸ با قیمت نجومی در ایران | عرضه ی رسمی به زودی

گلکسی نوت 8
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به گزارش خبرنگار کلیک، شرکت سامسونگ در اول شهریور ماه از گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود با نام سامسونگ گلکسی نوت ۸ با مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری قابل توجه از جمله دوربین اصلی دوگانه، پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ یا اگزینوس ۸۸۹۵ و ۶ گیگابایت حافظه رم به صورت رسمی رونمایی کرد. سامسونگ وعده  داد تا نوت ۸ را با قیمت ۹۳۰ دلار از ۲۴ شهریور ماه به صورت جهانی عرضه کند و حالا این تلفن هوشمند پرچمدار با قیمتی نجومی به صورت غیر رسمی و بدون گارانتی به صورت محدود وارد بازار موبایل شهر تهران شده است.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار کلیک در بازار موبایل تهران، موبایل گلکسی نوت ۸ با قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان برای رنگ مشکی و خاکستری ارکید (بنفش) به صورت غیر رسمی و بدون گارانتی در بازار در حال فروش است. همچنین نسخه طلایی گلکسی نوت ۸ با قیمت ۵ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان به صورت غیر رسمی و بدون گارانتی وارد بازار ایران شده است.

گلکسی نوت 8

یک فروشنده در بازار موبایل علائدین به خبرنگار کلیک گفت: حدود یک هفته است که سامسونگ گلکسی نوت ۸ وارد بازار ایران شده و قیمت گلکسی نوت ۸ در زمان ورود ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود و با گذشت زمان دچار کاهش قیمت شده است و به زودی این گوشی با گارانتی‌های معتبر وارد بازار می‌شود.

وی در رابطه با استقبال مردم از پرچمدار جدید سامسونگ در بازار با توجه به قیمت گلکسی نوت ۸ و نجومی بودن آن گفت: در حال حاضر خریداران این موبایل فقط قشر خاصی هستند؛ در حقیقت خریداران این اسمارت فون افرادی هستند که حتی روز بعد از رونمایی و مراسم سامسونگ با بیانه اقدام به سفارش نوت ۸ کردند و هزینه تمام شده گوشی برایشان مهم نبود چرا که ثروتمند هستند و قصد دارند تا بدین وسیله خاص بودن خودشان را ثابت کنند اما مردم عادی فقط سوال میپرسند که قیمت نوت ۸ چقدر است و به فردی تا به الان خرید نکرده است اما با توجه به اخباری مبنی بر عرضه رسمی و پیش فروش با قیمت پایین‌تر از چند روز آینده، قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ کاهش پیدا خواهد کرد و مشتریان بیشتری به سمت آن جذب خواهند شد البته ایت موبایل ۹۳۰ دلار قیمت دارد و قاعدتا قشر ثروتمند جامعه برای خرید آن اقدام می‌کنند.

گلکسی نوت 8

یک منبع آگاه در بخش فروش سامسونگ به کلیک در رابطه با پیش فروش سامسونگ گلکسی نوت ۸ و قیمت گلکسی نوت ۸ این گونه خبر داد که قرار است از روز شنبه  ۲۵ شهریور ماه پیش فروش موبایل هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۸ به صورت رسمی در فروشگاه دیجی کالا به مدت ۵ روز با قیمتی در حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۸۰۰ میلیون تومان آغاز و دستگاه‌ها تا ۸ مهر ماه  همراه با هدیه ویژه سامسونگ برای نوت ۸ در ایران یعنی داک Samsung DeX Station به خریداران تحویل داده شود. همچنین پرچمدار جدید شرکت سامسونگ، گلکسی نوت ۸ قرار است با قیمتی در حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ تا ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در سراسر کشور عرضه شود؛ گفتنی است که کف قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ در ایران پس از گذشت حدود یکسال احتمالا مبلغ ۲ میلیون و ۷۰۰ تا ۳ میلیون تومان خواهد بود.

شایان ذکر است؛ طبق گفته‌های فروشندگان پس از عرضه نوت ۸ در بازار ایران، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان کاهش قیمت خواهند داشت اما روند کاهش قیمت آن‌ها سریع نخواهد بود و نباید منتظر ریزش قیمت بزرگ پرچمداران سری S سامسونگ حداقل تا پایان مهر ماه بود.

برای اطلاع از مشخصات دقیق گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ به مطالب زیر مراجعه کنید:

نگاهی اجمالی به سامسونگ گلکسی نوت ۸

بررسی techradar از نوت ۸ سامسونگ با زیرنویس فارسی

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401