مدل های جدیدتر دستیار هوشمند گوگل هوم در راه است!

گوگل هوم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گوگل هوم برای همه کاربران نامی آشناست ولی باید بگوییم خبرهای جدیدی در حوزه اسپیکرها و دستگاه های الکترونیکی صوتی و هوشمند طی روزهای گذشته منتشر شده است. ابتدا آمازون اعلام کرد که کمپانی گوگل پشتیبانی سرویس یوتیوب روی اسپیکرهای هوشمند اکو شو را قطع کرده است. آمازون ناراحت از اقدام ناجوانمردانه ی گوگل برای اثبات غرور خدشه دار شده اش در زمینه ی اسپیکرهای هوشمند دیروز اعلام کرد چند محصول دیگر در رنج دستگاه اکو می سازد.

به نظر می رسد کمپانی تجاری آمازون هنوز درصدد است پیش از دیگر سازندگان بر بازار اسپیکرهای هوشمند مسلط شود. اما دیگران هم نمی خواهند از آمازون عقب بمانند. اخبار امروز دنیای فناوری نشان می دهد که گوگل یک اسپیکر هوشمند دیگر در آستین دارد و حالا که این کالا در خبرها داغ شده است، بهترین فرصت برای رو کردن آنچه در آستین دارد است.

گزارشات امروز سرویس های خبری گوگل حاکی از آن است که این کمپانی هم اکنون مشغول کار روی یک اسپیکر پیشرفته است. این محصول در واقع یک نسخه ی گران و مجهز از سری دستگاه های گوگل هوم بوده و نام Google Home Max برایش انتخاب شده است. این محصول برخلاف مدل های قبلی از سیستم اسپیکر استریو برخوردار است، سیستمی که تنها در کالاهای با کیفیت بالا استفاده می شود و قیمت محصولات را افزایش می دهد.

گوگل این دستگاه را برای رقابت با محصولاتی مانند Sonus Play:3 عرضه می کند. به نظر می رسد Google Home Max در کنار چند محصول دیگر در قالب یک گروه رونمایی خواهند شد. به احتمال فراوان نمونه ی کوچکتری از دستگاه Google Home و یک لپ تاپ با سیستم عامل premium Chrome در کنار این اسپیکر هوشمند گران قیمت رونمایی خواهند شد. با توجه به اینکه گوگل یک هفته ی دیگر مراسمی را برای رونمایی از مدل جدید تلفن هوشمند پیکسل برگزار خواهد کرد، این امکان وجود دارد که در همین روز (12 مهر) یک Google Home Mini جدید و یک Chromebook توسط غول نرم افزاری و سخت افزاری دنیا معرفی شود. با این تفاسیر، همه انتظار دارند که اسپیکر هوشمند جدید Google Home Max هم در کنار این محصولات در روز 12 مهر به نمایش درآید اما گویا گوگل هنوز به مراحل نهایی تولید این محصول نرسیده و زمان عرضه ی آن هنوز مشخص نیست.

گوگل در حالی خبر از ساخت یک اسپیکر هوشمند جدید می دهد که شایع شده می خواهد یک پکیج اسپیکری بهتر نسبت به نمونه های قبلی تولید کند. Google Home Max به احتمال فراوان مفهوم اسپیکرهای هوشمند را از دستگاه های اکو شوی کمپانی آمازون متمایز خواهد کرد. با این وجود، تاکنون گوگل به صورت جدی روی کیفیت صدای عالی تاکید نکرده است. بسیاری از مشتریان به این مساله اهمیت زیادی می دهند و از آن جا که هدف اصلی آن ها از خرید اسپیکرهای هوشمند گوش کردن به موسیقی در خانه است، حاضرند پول بیشتری بپردازند و در عوض کالایی را بخرند که صدای استریو و با کیفیت عالی دارد. البته گوگل در حال تدارک گزینه های ارزان تر و گران تر در زمینه ی اسپیکرهای هوشمند است، راهبردی که همواره جواب داده و از دید گوگل هم منطقی به نظر می رسد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022