فیلم تست خراشیدن و سوزاندن نوکیا 8

نوکیا 8
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در گذشته، پیش از اینکه نوکیا تلفن های هوشمند معرفی کند، گوشی های این کمپانی همیشه به جان‌سختی و مقاومت بالا معروف بودند. به نظر شما این نام تجاری توانسته اکنون، با ارائه تلفن های هوشمند خود، همچنان این شهرت را حفظ کند؟

در ویدئوی زیر ، نوکیا 8 ، تلفن هوشمند جدید و گل سر سبد نوکیا، مورد آزمایش و بررسی قرار گرفت تا دوام و مقاومت آن در برابر عوامل گوناگون مانند خراش و آتش بررسی شود.

پنل جلویی نوکیا 8 از محافظ صفحه نمایش گوریلاگلس 5 بهره برده و همانطور که انتظار می‌رفت، در برابر خط و خش و خراشیدن از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین هنگامی که شعله آتش را به صفحه نمایش آن نزدیک می‌کنیم، پس از گذشت ده ثانیه ، پیکسل ها شروع به سیاه شدن می‌کنند اما از آنجایی که صفحه نمایش نوکیا 8 ، LCD است، هنگامی که شعله خاموش می‌شود، پیکسل ها دوباره به حالت اول خود باز خواهند گشت.

جنس قاب این گوشی از آلومینیوم بوده و به این معنی که در برابر خراش آسیب‌پذیر است. دوربین عقب و فلش LED نوکیا 8 ، توسط یک لایه شیشه ای پوشیده شده‌اند، بنابراین آسیب رساندن به آنها کار آسانی نیست.

و در نهایت مهم‌ترین ویژگی نوکیا 8 اینست که این گوشی نه به سمت جلو و نه به سمت عقب، خم نمی‌شود. دلیل این امر ، استفاده از آلومینیوم سری 6000 است. آلومینیوم های سری 6000 از مقاومت بالایی برخوردار هستند و از این رو اپل هم به نظر می‌رسد باید از آنها به جای آلومینیوم سری 7000 در گوش های خود استفاده کند تا مقاومت آیفون را افزایش دهد. قطعات فلزی به کار رفته در داخل نوکیا 8 نیز از همین سری آلومینیوم بوده و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها