زمان انتشار نسخه آرکید نبرد خیابانی ( Street Fighter V) اعلام شد

نبرد خیابانی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

کمپانی Capcom با اعلام تاریخ انتشار نسخه ی جدید بازی « نبرد خیابانی 5 » یا Street Fighter V از حالت های جدید و بازسازی گیم پلی بازی گفت.

 

« نبرد خیابانی 5 » یا Street Fighter V آخرین نسخه از سری بازی های مشهور « نبرد خیابانی» است. این بازی محصول شرکت ژاپنی Capcom است و بیشتر نسخه های ساخته شده از آن روی پلتفرم های PC و پلی استیشن بوده است. نسخه ی آرکید از سری پنجم « نبرد خیابانی» (Street Fighter V: Arcade Edition) هم روز برای PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. این نسخه که آپدیت شده ی نسخه ی پیشین بازی است شامل محتوای برگرفته از فصل های یک و دو بازی است و گیم پلی پیشین بازی را تغییر داده است.

برخلاف نسخه ی قبل که با 16 کاراکتر عرضه شده بود، « نبرد خیابانی 5» در هنگام انتشار 28 کاراکتر خواهد داشت. کاراکترهای این نسخه شامل شخصیت های اصلی بازی به اضافه ی کاراکترهای محتوای قابل دانلود بازی است که یکی از آن ها هنوز منتشر نشده است.

یکی از نکات مهم در مورد نسخه آرکید نبرد خیابانی 5 این است که به هر کاراکتر یک ماشه – V دیگر اضافه شده است. به این ترتیب هر شخصیت در بازی دو ماشه – V خواهد داشت. Capcom می گوید این مساله « نحوه ی بازی را به شدت تغییر خواهد داد ». کمپانی سازنده در این مورد اعلام کرده:

تغییرات در سبک بازی به گونه ای است که احتمالا باید کار با کارکتر خود را از نو یاد بگیرید یا به سراغ کاراکتر دیگری بروید. تغییرات صورت گرفته در قابلیت شخصیت ها به گونه ای است که نتیجه ی متفاوتی از کار با آن ها مشاهده خواهید کرد.

 

نبرد خیابانی
هنوز جزییات ماشه – V دوم کاراکترها روشن نشده اما Capcom وعده داده که به زودی اطلاعات تازه ای در مورد بازی و ویژگی های تازه ای آن به طرفداران می دهد. چیزهای دیگری که در نسخه ی جدید آرکید به « نبرد خیابانی» اضافه شده اند عبارت اند از: یک حالت بازی آرکید جدید که با نوستالژی همراه است، یک حالت نبرد جدید، یک گالری و تغییر در رابط کاربری بازی.

 

خلاصه ی ویژگی های اصلی اضافه شده در نسخه ی جدید « نبرد خیابانی 5» عبارت اند از:

  • نبردهای جدید : مبارزه کردن با دشمنان خاص، شکست دادن سربازان طلایی شادالو و گرفتن دستمزد نبرد برای آن. مبارزه با دشمنانی که لباس های ویژه بر تن دارند.
  • حالت آرکید : به مناسبت 30مین سالگرد « نبرد خیابانی »، مسیر داستانی شش نسخه از بازی نبرد خیابانی در این نسخه قرار گرفته است که می توانید از آن لذت ببرید. برای هر کاراکتر در هر مسیر یک پایان ویژه وجود دارد. همچنین بازیکن می تواند در حین انجام حالت آرکید، آپشن « درخواست نبرد» را برای خود روشن کند.
  • گالری : علاوه بر پایان های ساخته شده در حالت آرکید، انجام کارهای مشخص شده باعث باز شدن یک صندوقچه ی گنج می شود که پر است از تصاویر ویژه. بیش از 20 کار هنری در این صندوق قرار دارد.
  • ماشه – V 2 : تمامی کاراکترها ماشه – V دوم دریافت خواهند کرد. پیش از شروع نبرد می توانید این ماشه – V را انتخاب کنید. از آن برای خلق سبک بازی جدید در کاراکتر خود استفاده کنید.
  • آپدیت رابط کاربری : صفحات انتخاب کاراکتر و نبرد عوض شده اند.

 

نبرد خیابانی نبرد خیابانی

تصاویر تغییرات صورت گرفته در نسخه ی جدید را در ادامه ی این مطلب مشاهده می کنید. آن دسته از کسانی که همین حالا « نبرد خیابانی 5» را دارند، می توانند تمامی محتوای نسخه ی آرکید شامل همه ی تغییراتی که در بالا توضیح دادیم را به صورت یک آپدیت رایگان دریافت کنند. قیمت نسخه ی جدید آرکید 40 دلار تعیین شده است. این قیمت مربوط به ژاپن است و در دیگر نقاط جهان هنوز مشخص نیست.

« نبرد خیابانی 5 » در حال حاضر در فصل دوم بازی است. جلو رفتن این روند با انتشار آپدیت های از سوی Capcom صورت می گیرد. این آپدیت ها هر چند وقت یکبار محتوای تازه ای به « نبرد خیابانی 5» اضافه می کنند و داستان های آن را جلو می برند. بسیاری از این اپدیت ها یک شخصیت تازه را وارد بازی می کنند. آخرین کاراکتری که به این صورت وارد « نبرد خیابانی » شد منات (Menat) بود که 7 شهریور همراه محتوای قابل دانلود به « نبرد خیابانی » آمد و خبر آن را اینجا قرار دادیم. کاراکترهای و ویژگی های اضافه شده به « نبرد خیابانی » را پیش تر در پلازا منتشر کرده ایم.

 

نبرد خیابانی

افزون بر این، Capcom پیش تر لباس های جدیدی در محتوای قابل دانلود برای کاراکترهای « نبرد خیابانی 5» منتشر کرده بود. در نسخه ی جدید هم لباس های دیگری به بازی اضافه شده است. این لباس ها برای کاراکترهای Ibuki ، Guile، M. Bison و کارین هستند و تصاویر آن را در زیر مشاهده می کنید. لباس هایی که قبلا به « نبرد خیابانی» اضافه شده است را در مطلبی به همین نام منتشر کرده ایم.

نبرد خیابانی نبرد خیابانی نبرد خیابانی

لباس های تازه ای که به بازی اضافه شده اند 13 نمونه هستند که از لباس های هالووین و مدرسه الهام گرفته اند. همچنین Capcom یک مرحله ی تازه به نام « عمارت انگلیسی» به بازی افزوده است. این مرحله در یک قلعه انجام می شود که مشرف به چشم اندازهای فوق العاده زیبایی است و هنگامی که شب فرا می رسد، شفق های قطبی آسمان آن را روشن می کنند.

 

نبرد خیابانی نبرد خیابانی نبرد خیابانی نبرد خیابانی نبرد خیابانی نبرد خیابانی

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها