گوگل قصد دارد بلندگوی هوشمند گوگل هوم دارای صفحه نمایش تولید کند

گوگل هوم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با رونمایی و عرضه گوگل پیکسل 2 در 10 مهر، همچنان نگاه‌ها به گوگل هوم مینی و گوگل هوم مکس است. گوگل هوم مینی و مکس دو محصول مهم در سری محصولات گوگل هوم هستند. با این حال، هیچ یک از این دو محصول، دارای صفحه نمایش نیستند.

گوگل هوم

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که گوگل در حال کار کردن روی یک بلندگوی هوشمند گوگل هوم جدید است که صفحه نمایش آن «کوارتز (Quartz)» نامیده می‌شود. این دستگاه به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدئوهای یوتیوب را تماشا کنند و از گوگل مپ برای جهت‌یابی استفاده کنند. همچنین دارای یک مرورگر وب داخلی نیز هست. این دستگاه در واقع خط تولید گوگل را گسترش می‌دهد که اکنون دارای محصولاتی از جمله گوگل هوم، گوگل هوم مکس (Google Home Max) و گوگل هوم مینی (Google Home Mini) است.

در حال حاضر اکو آمازون (Echo Show) و اکو اسپات (Echo Spott) نیز دارای صفحه نمایش هستند. در واقع اکو آمازون دارای صفحه نمایش 7 اینچی و اکو اسپات 2.5 اینچی است که در 28 آذر (19 دسامبر) ارائه می‌شود. شایعات حاکی از این است که صفحه نمایش کوارتز نیز 7 اینچی است. به خاطر دارید که در ماه گذشته، گوگل، یوتیوب را از اکو حذف کرد. علت این بود که آمازون به کاربران اجازه انتخاب خودکار را نمی‌داد. این بدین معنی است که کاربران اکو نمی‌توانند کانال‌های یوتیوب را به اشتراک بگذارند. همچنین با توجه به اطلاعات فعلی ما، پیاده‌سازی یوتیوب توسط گوگل روی صفحه نمایش کوارتز بسیار بهتر از پیاده‌سازی است که آمازون تاکنون انجام داده است.

هنگامی که یک ویدئوی یوتیوب را روی صفحه نمایش کوارتز تماشا می‌کنید، شما قادر خواهید بود تعداد بازدیدها و لایک‌های آن ویدئو را نیز ملاحظه کنید، کامنت‌های آن را بخوانید، همچنین بررسی کنید که چه کسی این ویدئو را بارگذاری کرده است. علاوه بر این، شما روی صفحه نمایش نیز کنترل دارید؛ به عنوان مثال می‌توانید پخش یک ویدئو را متوقف کنید، آن را بازپخش کنید. در فهرست پخش، فیلم بعدی یا قبلی را انتخاب کنید.

هنگامی که شما از صفحه نمایش کوارتز استفاده نمی‌کنید، یک صفحه نمایش استندبای مشاهده می‌کنید که تاریخ و ساعت، وضعیت فعلی آب و هوا، اعلان‌ها و کارهای پیشنهادی را نشان می‌دهد.

گوگل هوم

در حال حاضر می‌توان از گوگل هوم برای انجام کارهای متعددی استفاده کرد که شامل کنترل لوازم خانگی هوشمند، دریافت گزارش آب و هوا، اخبار، رکوردهای ورزشی، تنظیم آلارم و تایمر و بسیار موارد دیگر می‌شود. علاوه بر این، داشتن یک صفحه نمایش باعث می‌شود بلندگوی هوشمند مناسب‌تر شود.

در حال حاضر مشخص نیست که کوارتز چه زمانی ارائه می‌شود و این که هزینه آن چقدر است و تا آن زمان، فکر کردن در خصوص یک گوگل هوم با صفحه نمایش بسیار ما را هیجان‌زده کرده است.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022