اپراتورهای تلفن همراه امریکا در فروش آیفون ایکس همکاری می کنند!

آِفون ایکس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

همان طور که می دانید گوشی بعدی آیفون اپل، یعنی آیفون ایکس ، گوشی گران قیمتی است و آنچه به نظر می رسد این است که قیمت آن از این کمتر نخواهد شد. گفتنی است آیفون ایکس گران ترین گوشی آیفون اپل در تمام طول تاریخ رونمایی و عرضه گوشی های هوشمند آیفون به بازار آمده است.

یک گوشی هوشمند 999 دلاری که البته این عدد، قیمت پایه و اولیه این تلفن هوشمند است. سئوال اینجاست، با چنین قیمتی چه کاربرانی می توانند چنین گوشی را خریداری کنند؟ چه کسانی قدرت پرداخت چنین رقمی را برای یک تلفن همراه دارند؟ آیا با این قیمت، این گوشی می تواند در بازار فروش خوبی داشته باشد؟ آیا مردم توان مالی برای خرید چنین تلفنی را دارند؟ آیا این گوشی واقعا اینقدر ارزش مالی دارد ؟

با وجود اینکه بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که آیفون X می تواند تغییراتی را در چرخه تولید و عرضه به بازار اپل ایجاد کند، ولی به نظر می رسد باز هم اپل باید بیشتر دقت کند و باید توجه بیشتری به وضعیت بازار داشته باشد.

اگر اپل حرکت درستی در بازار نداشته باشد، شاید نتواند بالواقع به اهداف خود در بازار برسد و شاید نیاز به حرکت های بیشتری داشته باشد. اپل امیدوار است در عرصه تولید و عرضه آیفون ایکس بتواند اهداف خود را به خوبی دنبال کند، و خبر خوب برای این شرکت این است که اپراتورهای تلفن همراه در امریکا تصمیم گرفته اند، اپل را در رسیدن به اهدافش یاری برسانند. به نظر می رسد اپراتورهای تلفن همراه در امریکا می خواهند تخفیف های ویژه ای را برای کاربران آیفون ایکس در نظر بگیرند و این تخفیف ها می تواند کاربران را تشویق به خرید این گوشی کند. این خبر خوبی برای اپل خواهد بود و به این شرکت کمک می کند تا بتواند گوشی های بیشتری را در بازار به فروش برساند.

به عنوان مثال اسپرینت، اخیرا اعلام کرده است که کاربران آیفون ایکس در صورتی که برای مدت زمان مشخصی از سرویس های این اپراتور تلفن همراه استفاده کنند، می توانند تا  350 دلار تخفیف برخوردار شوند. خب عدد خوبی است و می تواند مشوق خیلی از کاربران باشد.

البته دارندگان گوشی های آیفون ایکس می توانند از چنین خدماتی استفاده کنند. یک صرفه جویی 350 دلاری که برای خیلی از کاربران می تواند ارزشمند باشد.

ورایزن هم رقم 300 دلار را برای همین تسهیلات مطرح کرده است و خریداران آیفون ایکس را تشویق می کند هم این گوشی را خریداری کنند و هم اینکه از خدمات این اپراتور استفاده کنند.

ورایزون سعی کرده کاری کند تا مشتریان بیشتری جذب کند و مدت زمان استفاده از سرویس های خودش را نامحدود در نظر گرفته است .

اپراتور دیگری به نام تی موبایل هم در عدد 300 دلار را برای خریداران آیفون ایکس در نظر گرفته است و این عدد هم تقریبا در رنج دو اپراتور دیگر یعنی ورایزن و اسپرینت است .

باید ببینیم با همه این پیشنهادات تخفیفی آیا کاربران تشویق به خرید آیفون ایکس می شوند؟

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401