گوگل گارانتی تولیدکننده پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را افزایش می دهد

گوگل گارانتی تولیدکننده پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را افزایش می دهد
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بعد از معرفی محصولات جدید گوگل همه فکر می‌کردند غول‌های جدیدی وارد بازار تکنولوژی شده است؛ ولی چند وقتی که گذشت تعداد شکایات و نارضایتی ها از گوشی‌های جدید افزایش یافت و هر روز یک نقص جدید از این گوشی‌ها افشا شد. در همین راستا، گوگل در 23 اکتبر (1 آبان) اعلام کرد که شکایات مصرف کنندگان نسبت به صفحه نمایش پیکسل 2 XL را به طور جدی بررسی می کند و اقدامات دقیقی را برای حل مشکلات این دستگاه پیش گرفته است.

علاوه بر پیگیری حل این مشکلات، گوگل اعلام کرد که گارانتی یک ساله سازنده برای پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را بدون هیچگونه هزینه اضافی، به دو سال تمدید خواهد کرد. این گارانتی فقط شامل حال دارندگان فعلی و آینده پیکسل 2 و پیکسل 2 XL می‌شود و با توجه به گزارش گوگل این مشکل صفحه نمایش پیکسل 2 XL یک اشتباه فنی نیست و کاملا جزئی و بی اهمیت می‌باشد.

گوگل گارانتی تولیدکننده پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را افزایش می دهد

توجه داشته باشید که این برنامه افزایش گارانتی که گوگل پیشنهاد داده در هنگام خرید یک پیکسل 2 قابل ارائه نیست. بلکه در هنگام خرید شما فقط شامل گارانتی 1 ساله هستید و زمانی‌که مشکلی از لحاظ فنی برای گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL خریداری شده توسط شما پیش آید، گارانتی سال دوم برای شما اعمال می‌گردد.

خلاصه اینکه، اگر می خواهید از گارانتی دو ساله سازنده 2 برای پیکسل 2 و پیکسل XL 2 استفاده کنید، می‌توانید برای خرید این گوشی‌ها اقدام نمایید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها