موتور جستجوی چینی بایدو در حال راه اندازی پلت فرم اتومبیل خودران

موتور جستجوی چینی بایدو در حال راه اندازی پلت فرم اتومبیل خودران
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بایدو موتور جستجوی چینی، قصد دارد رویای خود، یعنی ساخت پلت فرم اتومبیل خودران را به واقعبت تبدیل کند. برای انجام این کار به نقشه‌ای نیاز دارید تا به اندازه‌ای دقیق باشد که وسایل نقلیه بتوانند به راحتی از نقطه A به نقطه B حرکت کنند. خوشبختانه بایدو برای این مشکل یک راه حل پیدا کرده و برای اجرایی کردن این ایده، قصد دارد با سرویس Shouqi مشارکت نماید. به عبارت دیگر، بایدو به ابزارهایی برای ساخت پلت فرم اتومبیل های بدون راننده از جمله نقشه، پلت فرم Apollo autonomous و conversational AI platform DuerOS نیاز دارد که این ها توسط نقشه های دقیق Shouqi پشتیبانی می‌شود.

موتور جستجوی چینی بایدو در حال راه اندازی پلت فرم اتومبیل خودران

تولید پلت فرم اتومیبل های خودران، یک کار بزرگ در حوزه تکنولوژی است که توسط بایدو در حال انجام است. حتی این کمپانی می خواهد تولید اتوبوس‌های خودران را نیز در سال 2018 آغاز نماید و انتظار می رود تولید انبوه خودروهای سطح 4 (یعنی اتومبیل‌های تقریبا کاملا خودران) با همگاری گروه BAIC در سال 2021 انجام گیرد.

خلاصه اینکه، همکاری با شرکتی مانند SHOUQI یک مزیت بزرگ برای بایدو بوده و در اجرایی کردن این ایده بسیار موثر می‌باشد. چون دارای داده های نقشه‌ای بسیاری است که ماه ها یا سال ها برای جمع آوری آنها وقت گذاشته است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها