صفحه نمایش پیکسل XL 2 گاهی هنگام قفل کردن فلش می‌زند!

پیکسل XL 2
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

آخرین گوشی پرچمدار گوگل، پیکسل XL 2 ، به طور کلی گوشی بسیار خوبی است و در بررسی‌ها به علت حاشیه بسیار باریک و دوربین متمایزی که دارد، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.  با این حال صفحه نمایش آن با مشکلات متعددی از جمله مشکلاتی در نمایش رنگ‌ها، آبی شدن صفحه نمایش هنگامی که با یک زاویه خاص به صفحه نمایش نگاه می‌کنید، خطوطی روی صفحه که نشان دهنده پیکسل‌های سوخته است،  شدیداً مورد انتقاد قرار گرفته است و اکنون گزارش شده که مشکل دیگری نیز در این صفحه نمایش وجود دارد.

آخرین چیزی که کمپانی‌های گوگل و ال جی در حال حاضر نیاز دارند، بروز مشکلی دیگر در صفحه نمایش پیکسل XL 2 گوگل است. صاحبان گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل XL 2 مجدداً مشکلاتی را در گوشی های خود مشاهده کرده اند. در یک پست فروم کاربران پیکسل، بسیاری از دارندگان پیکسل XL 2 شکایت کرده‌اند که گاهی اوقات هنگام قفل کردن یا باز کردن قفل دستگاه، صفحه نمایش پیکسل XL 2 فلاش می‌زند. ظاهراً فشار دادن دکمه پاور یا حتی استفاده از حسگر اثر انگشت برای روشن یا خاموش کردن صفحه نمایش، باعث می‌شود قبل از آن که گوشی به حالت عادی بازگردد، یک فلاش سفید کوتاه بزند.

پیکسل XL 2

قبل از این مورد، مهم‌ترین مشکلی که مرتبط با صفحه نمایش گوشی‌های نسل جدید پیکسل مطرح شده بود، امکان سوختن آن بود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که یک تصویر قدیمی هنوز تا حدودی روی صفحه نمایش نشان داده شود، حتی هنگامی که چیز دیگری در حال نمایش است.

ویدئویی که توسط یکی از کاربران پیکسل XL 2 گرفته شده و با این مشکل مواجه شده است، نشان می‌دهد که چگونه صفحه نمایش قبل از آن که به طور کامل خاموش شود، یک فلش نسبتاً روشن می‌زند. البته این مشکل همواره رخ نمی‌دهد. اما برخی از کاربران اعلام کردند که چند ساعت پس از خرید آن هر از چند گاهی این مشکل دیده شده. البته سایر کاربران گفته‌اند تنها چند روز است که با این مشکل مواجه شده اند.  ری استارت کردن گوشی، باعث توقف فلش زدن آن می‌شود. اما این مشکل مجدداً با فاصله زمانی خیلی کوتاهی رخ می‌دهد. حتی راه‌های پیشرفته‌تری مانند قرار دادن تلفن در حالت امن و بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه‌ای هم در رفع این مشکل موثر واقع نشد.

همچنین فیلم‌هایی که توسط کاربران گرفته شده، نشان می‌دهد حتی هنگامی که پیکسل XL 2 را از یک حالت کاملاً خاموش مجدداً راه اندازی می‌کنید، نیز این مشکل وجود دارد و صفحه نمایش فلاش می‌زند که به نظر می‌رسد مشکل سخت‌افزاری باشد، نه یک اشکال ساده نرم‌افزاری.

لازم به ذکر است که ظاهراً تعداد کمی از گوشی های پیکسل XL 2 با این مشکل مواجه هستند. اگر صفحه نمایش گوشی پیکسل XL 2 شما هم گاهاً فلش می‌زند، احتمالاً باید گوشی خود را به کمپانی گوگل بازگردانید و درخواست یک گوشی بدون مشکل را بدهید. هنگامی که شما بیش از 800 دلار برای خرید گوشی خود هزینه می‌کنید، هیچ دلیلی ندارد که یک گوشی خراب داشته باشید.

برخی از دارندگان گوشی نکسوس 6P نیز اعلام کرده‌اند که بعد از به روز رسانی دستگاه خود به اندروید 8 اوریو، با مشکل مشابهی مواجه شده اند. هر چند ظاهراً با فرکانس کمتری نسبت به پیکسل XL 2 این مشکل برای آن‌ها پیش می‌آید. اگر این طور باشد، ممکن است مشکل گفته شده فقط مربوط به بخش سخت‌افزار نباشد، بلکه نرم‌افزار هم در آن دخیل است.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها