HMD تایید کرد: انتشار قریب الوقوع آپدیت اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8

نوکیا 8
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اینکه تمامی گوشی‌های اندرویدی نوکیا آپدیت اندروید 8 اوریو را دریافت خواهند کرد راز سر به مهری نبوده چرا که در گذشته بارها کمپانی فنلاندی HMD بر این موضوع تاکید کرده بود و تنها ابهام در این مورد تاریخ دقیق بروزرسانی بوده است. همچنین پیش بینی می‌شد که این کمپانی آپدیت اوریو را به طور همزمان برای تمامی گوشی‌های اندرویدی نوکیا عرضه نکند و دور از ذهن نبود که انتظار ارائه این آپدیت برای قدرتمند ترین تلفن هوشمند این سری یعنی نوکیا 8 را زودتر از سایر گوشی‌ها داشته باشیم.

نوکیا 8

حالا کاربران این پرچمدار نوکیا می‌توانند خود را برای دریافت آپدیت اندروید 8 اوریو آماده کنند چرا که به تازگی یوهو سارویکاس (Juho Sarvikas) یکی از مقامات ارشد کمپانی فنلاندی ضمن قدردانی از مشتریان، به دارندگان این گوشی نوید آن را داد که پس از یک دوره‌ی کوتاه آزمایشی آپدیت مربوطه در دسترس تمامی کاربران نوکیا 8 قرار خواهد گرفت.

پس از این پرچمدار نیز، گوشی‌های نوکیا 7، نوکیا 6، نوکیا 3 و نوکیا 2 آپدیت اوریو را دریافت خواهند کرد (البته نه لزوماً با همین ترتیب) بنابراین به نظر می‌رسد طی چند ماه آینده HMD روزهای پر مشغله‌ای را در پیش خواهد داشت.

نوکیا 8

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها