کاهش قیمت بازی قهرمان های Star Wars Battlefront II توسط EA در پی خشم مردم

کاهش قیمت بازی قهرمان های Star Wars Battlefront II توسط EA در پی خشم مردم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تا عرضه ی سراسری Star Wars Battlefront II سه روز دیگر باقی مانده است. آخرین نسخه از سری بازی های جنگ ستارگان روز 26 آبان رسما منتشر می شود اما کسانی که از قبل آن را سفارش داده و بارگذاری کرده اند، از امروز به Battlefront II دسترسی پیدا کرده اند.

کمتر مجموعه ای به اندازه ی جنگ ستارگان طرفدار دارد و هواداران کمتر مجموعه ای به پای طرفداران دو آتشه ی جنگ ستارگان می رسند. این طرفداران مدت هاست که در انتظار نسخه ی Battlefront II هستند و خبرهای آن را دنبال می کنند. در حالی که انتشار این نسخه تازه آغاز شده، نکته ای که بیش از همه برجسته شده، قیمت بالای قهرمان های جنگ ستارگان است.

بازیکنان باید برای باز کردن این قهرمان ها در Battlefront II هزینه ای را بپردازند که قدری گران است. با توجه به وجود ریزتراکنش در بازی،  این پول به جیب غول بازی ساز EA می رود زیرا ناشر و صاحب امتیاز Battlefront II است. هزینه ی بالای بازی کردن با قهرمان ها در روزهای گذشته انتقادهای گسترده ای را در پی داشته است.

Battlefront II

 اما نارضایتی هواداران دوآتشه ی جنگ ستارگان و به خصوص هواداران گیمر تنها به انتقاد ختم نمی شود. آن ها بسیار خشمگین هستند و هرجا توانسته اند اعتراضشان را به این تصمیم EA نشان داده اند. این هواداران عقیده دارند کمپانی EA از علاقه ی آن ها به شخصیت های معروف جنگ ستارگان سوء استفاده کرده تا پول زیادی به جیب بزند.

عصبانیت طرفداران جنگ ستارگان به حدی است که یکی از پاسخ های EA در مورد هزینه ی باز کردن کاراکترها،  بیشترین رای منفی را در تاریخ سرویس Reddit گرفته است.

خشم و نارضایتی هواداران جنگ ستارگان اما بالاخره کار خود را کرد. کمپانی EA امروز در یک پست وبلاگی (که روش ویژه ی این شرکت برای اطلاع رسانی است) اعلام کرد هزینه ی باز کردن کاراکترهای مشهور کاهش پیدا می کند. این تنها یک اقدام حساب شده برای رفع و رجوع نارضایتی ها نیست، خشم طرفداران به حدی است که کمپانی EA کاملا از موضع خود عقب نشینی کرده و قیمت باز کردن قهرمان ها را در Battlefront II به شدت پایین آورده است.

یکی از جذابیت های اصلی بازی Star Wars Battlefront II برای هواداران، شرکت در جنگ های گسترده ی سری فیلم های جنگ ستارگان است، آن هم با کاراکترهای مشهور جنگ ستارگان مانند اسکای واکر (Skywalker) و دارت ویدر (Darth Vader).

طرفداران سرسخت جنگ ستارگان روز یکشنبه در حالی که تا انتشار نسخه ی اصلی چند روز مانده بود، به امتیاز لازم برای باز کردن قهرمان های Battlefront II رسیدند. آن ها موفق شده اند در کمتر از 40 ساعت این کار را به انجام برسانند.

 بر اساس آنچه که امروز کمپانی EA اعلام کرد، هزینه ی لازم برای قهرمان های بازی به یک چهارم کاهش پیدا می کند تا بازیکنان بتوانند زودتر با کاراکتر مورد علاقه ی خود بازی را ادامه دهند.

بر حسب اعتبار Battlefront II، هزینه ی انتخاب لوک اسکای واکر و دارت ویدر 60,000 بود، اما با کاهش 75 درصدی این هزینه حالا می توان آن ها را با 15,000 اعتبار باز کرد. امپراتور پالپاتین (Emperor Palpatine)، چوباکا (Chewbacca) و لیا اورگانا (Leia Organa) نیز 40,000 اعتبار قیمت داشتند که این میزان به 10,000 کاهش یافته است. قیمت کاراکتر اصلی بازی یعنی ایدن ورسیو (den Versio) هم به 5,000 اعتبار کاهش پیدا کرده است.

EA در این مورد می گوید:

انجام این کار تغییر بزرگی به وجود می آورد و ما قادریم به سرعت این تغییر را ایجاد کنیم. این تغییرات از امروز اعلام می شود. انجام این کار با یک به روز رسانی محقق می شود و در حال حاضر این به روز رسانی دارد روی بازی بارگذاری می شود.

کاهش قیمت باز کردن قهرمان های جنگ ستارگان در حالی به وقوع پیوست که طرفداران به جز این مساله از سیستم تصاعد صندوق های غنیمت بازی هم ناراضی هستند. این سیستم به بازیکن امکان می دهد با پرداخت پول در بازی مزیت های مختلفی به دست آورد.

EA امروز در پست وبلاگی خود اعلام کرد فردا یک جلسه ی پرسش و پاسخ در Reddit برگزار خواهد شد. این جلسه فردا چهارشنبه با حضور تیم سازنده ی Battlefront II تشکیل می شود. احتمال دارد کمپانی EA به خواسته های مهم طرفداران که در این جلسه مطرح می شود توجه کند و اگر درخواستی از سوی عمده ی هواداران پشتیبانی شود شاید EA همانطور که به خواست قبلی هواداران عمل کرده، به این درخواست هم پاسخ مثبت دهد.

Star Wars Battlefront II روز 26 آبان برای پلتفرم های Playstation 4, Xbox One و ویندوز PC منتشر خواهد شد. بازیکنانی که نسخه ی اصلی را خریداری کنند، با قیمت های کاهش یافته برای باز کردن هیروها بازی را انجام خواهند داد.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400