ماجراجویی در لندن قرن نوزدهم با Du Lac & Fey: Dance of Death

Du Lac & Fey: Dance of Death
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در Du Lac & Fey: Dance of Death به همراه یک سگ سخنگو به شکار « جک ریپر» قاتل مخوف انگلیسی، در لندن قرن نوزدهم می روید …

Du Lac & Fey: Dance of Death

 

« دو لاک و فی: رقص مرگ »  (Du Lac & Fey: Dance of Death) یک بازی ماجرایی داستان محور است که شهر بی نظیر لندن را در قرن 19 به تصویر می کشد.

 شخصیت های اصلی این بازی سر لانسلوت (Sir Lancelot) و مورگانا لا فی (Morgana Le Fey) هستند. قسمت اول عنوان بازی یعنی « دو لاک و فی» در واقع نام این دو شخصیت است که در  ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

سر لانسلوت شوالیه ی مشهور نامیرا، شخصیتی افسانه ای است که از پیش از دوره ی رونسانس تا کنون نقش برجسته ای در هنر داشته است. « دو لاک» که در نام بازی دیده می شود به معنای « اهل لِیک» (Lake) و  لقب سر لانسلوت است. نام کامل او « سر لانسلوت از لیک» (Lancelot of the Lake) بوده.

سر لانسلوت یکی از شوالیه های معبد و در واقع مشهورترین آن هاست. این شخصیت که به احتمال فراوان با الهام از یک فرد حقیقی به وجود آمده دوست شاه آرتور بوده و نقاشی هایی از این دو در کلیساها و موزه ها وجود دارد. سر لانسلوت در بسیاری از افسانه ها و آثار هنری نامیراست و سازندگان Du Lac & Fey: Dance of Death هم به اعتبار همین ویژگی او را به لندن قرن نوزدهم آورده اند.

مورگانا لا فی هم شخصیتی خیالی است. او یک جادوگر است که در گذشته نفرین شده تا به صورت یک سگ در آید و با همین بدن به زندگی خود ادامه دهد. او در بازی دقیقا همین شخصیت را دارد؛ سگی که حرف می زند و در واقع زنی در هیبت سگ است.

Du Lac & Fey: Dance of Death

بازی Du Lac & Fey: Dance of Death کاملا مستقل است. بودجه ی ساخت این بازی از طریق سرویس کیک استارتر تامین می شود. شرکت کوچک Salix Games برای ساخت این بازی در کیک استارتر 53 هزار دلار بودجه تعیین کرده است. دوره ی جذب بودجه ی بازی 16 روز دیگر به پایان می رسد.

کنترل بازی بسیار ساده طراحی شده  تا بازیکن بتواند روی داستان بازی متمرکز شود. جان مایه ی اصلی داستان به دام انداختن « جک ریپر » (Jack the Ripper)  است. ریپر به معنای برش دهنده یا پاره کننده صفتی بود که به همراه نام جک به قاتل مخوف لندن در قرن  19 داده بودند.

در Du Lac & Fey: Dance of Death شما درست در حول و حوش قتل های مشهور وایت چپل در 1888 به دنبال پیدا کردن عامل آن یعنی جک ریپر هستید. شما بین سه شخصیت اصلی بازی جا به جا می شوید تا با استفاده از توانایی هر کدام یک قدم به دستگیری جک ریپر نزدیک شوید.

این سه کاراکتر عبارت اند از دو لاک (سر لانسلوت)، فی (سگی که در اصل یک جادوگر بوده) و ماری کلی (Mary Kelly). ماری کلی یک شخصیت قابل بازی کردن است که هدف از گذاشتن آن در بازی افزودن شخصیت نوعی بازیکن به داستان است. چرا که با وجود یک شوالیه ی نامیرای افسانه ای و جادوگری که به شکل سگ در آمده، حتما با یک جوان معمولی قرن نوزدهمی بیشتر همزادپنداری خواهید کرد.

Salix Games سازنده ی بازی می گوید:

هر یک از شخصیت های بازی مجموعه ای از توانایی ها و مهارت های منحصر به فرد خود را دارند. به همین خاطر شما باید مدام شخصیتی را که با آن بازی می کنید عوض کنید. با جا به جا شدن بین این سه شخصیت می توانید سرنخ هایی را بیابید که با کنار هم قرار دادن آن ها ماجرا برایتان روشن می شود.

سازندگان Du Lac & Fey: Dance of Death طراحی و صداگذاری این بازی را بسیار با دقت و وسواس انجام داده اند. در این بازی « گرت دیوید لوید» از بازی مشهور Dragon Age: Inquisition به جای « دو لاک» صحبت می کند.

Du Lac & Fey: Dance of Death در دست ساخت است و انتظار می رود اواسط سال 2018 منتشر شود.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022