ورود مود battle royale بازی PUBG به Counter-Strike: Global Offensive

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سبک Battle Royale (شکوه نبرد) کلید تبدیل شدن بازی آنلاین PlayerUnknown’s Battlegrounds به پدیده ی سال 2017 دنیای گیم است. این سبک خاص برگرفته از فیلمی ژاپنی به همین نام محصول سال 2000 است و در آن عده ای با تجهیزات اندک در یک منطقه ی بسته رها می شوند تا یکدیگر را از بین ببرند و در نهایت یک نفر باقی بماند.

برندن گرین این سبک را به بازی PUBG تبدیل کرد و به موفقیتی دست یافت که دنیای گیم نظیر آن را ندیده است. این موفقیت ناشی از جذابیت جادویی سبک Battle Royale است. به نظر می رسد که بازیکنان و به خصوص علاقمندان به سبک شوتر مانند براده های آهن به Battle Royale جذب می شوند.

طبیعی به نظر می رسد که چنین گوهر نایابی، هواخواهان زیادی پیدا کند و روند حرکت بازی های شوتر به سمت battle royale حالا در حال شدت گرفتن است. به جز Fortnite که تقریبا همزمان با PUBG سراغ این سبک رفت بازی های دیگری هم به دنبال آن ها در پی اجرای battle royale هستند.

ورود مود battle royale بازی PUBG به Counter-Strike: Global Offensive

تفاوت این بازی ها PUBG این است که آن ها Battle Royale را به عنوان یک مود به مجموعه ی حالت های بازی خود اضافه می کنند اما PUBG یک مولتی پلیر آنلاین است که تنها یک مود دارد: مود Battle Royale. شاید دلیل موفقیت « میدان های نبرد بازیکن ناشناس» هم همین وفاداری تمام و کمال باشد.

پیش تر بازی مشهور GTA Online و نسخه ی Survival Evolved (تحقق بقا) بازی آرک هر یک به شیوه ی خود این سبک را به مجموعه ی خود افزودند. حالا خبرهایی در مورد به کارگیری Battle Royale در شوتر افسانه ای کانتر استرایک است.

گویا Valve قصد دارد سبک « شکوه نبرد» را در Counter-Strike: Global Offensive (کانتر استرایک: هجوم جهانی) پیاده نماید. منشاء این خبر ویدئویی در شبکه ی خبری Valve است که به برسی پچ های بازی از سال 2016 به بعد می پردازد. تایلر مک ویکر (Tyler McVicker) خالق نسخه ی « هجوم جهانی» بازی کانتر در این ویدئو به عناصر مورد نظر برای آپدیت های آینده ی بازی اشاره می کند.

تایلر مک ویکر در کنار اشاره به نبرد با دست خالی، تزریق آدرنالین، حملات نفوذی، پالس های سونار و نارنجک های MK2 به قابلیت هایی اشاره می کند که مقتضیات خاص سبک Battle Royale هستند. علاوه بر این، مطالب منتشر شده در شبکه ی خبری Valve چندین بار به شکل غیر مستقیم به ورود سبک Battle Royale اشاره کرده اند. مشخص ترین آن ها ورود نقشه ای به بازی است که در آن بازیکن در یک جزیره رها می شود و باید زنده بماند. این نقشه با نام « جزیره ی بقا» (survival_island) در غالب یک آپدیت وارد بازی خواهد شد.

افزون بر این، گویا Valve برای رفتن سراغ سبک PUBG دو نقشه تدارک دیده است که نقشه ی دیگر de_canals نام دارد. کانتر استرایک به سبک Battle Royale می توانید خیلی جالب و جذاب باشد. نظر شما چیست؟ کمی پایین تر نظر خود را بنویسید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022