معرفی Fallout 4: New Vegas همراه تریلر و عکس های فوق العاده ای که امروز منتشر شد

Fallout 4: New Vegas
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب، به بهانه ی انتشار عکس های جدیدی از مود « وگاس جدید » به معرفی Fallout 4: New Vegas  می پردازیم و در کنار مشاهده ی تریلر بازی و عکس های امروز آن مروری بر این مود غیر معمول خواهیم داشت تا ببینیم چطور شکل گرفته و حالا در چه مرحله ای است.

Fallout 4: New Vegas

فال اوت (Fallout)  به ریزش خاکستر پس از انفجار اتمی گفته شود. با وقوع انفجار هسته ای، پس از مدتی، خاکستر به وجود آمده از انفجار که آغشته به رادیواکتیو است درست شبیه بارش برف از آسمان می بارد.  گروهی از بازیکنان « فال اوت » از چندی پیش سرگرم ساخت مود تازه ای به نام « وگاس جدید » برای نسخه ی چهارم این بازی (Fallout 4) هستند. مود Fallout 4: New Vegas ( فال اوت 4: وگاس جدید) که به زودی منتشر می شود را نباید با بازی Fallout: New Vegas که در سال 2010 عرضه شده اشتباه گرفت.

این دو یکی نیستند اما قرار است شبیه هم باشند زیرا گروه بازیکنان طراح، قصد دارد مود Fallout 4: New Vegas را از روی بازی Fallout: New Vegas بسازد. دلیل این مساله هم علاقه ی طرفداران پرشمار « فال اوت » نسبت به نسخه های مختلف این بازی و به ویژه نسخه ی « وگاس جدید » است. این علاقه باعث شد عده ای از طرفداران که در زمینه ی طراحی بازی تخصص دارند، تصمیم به بازسازی نسخه ی هفت سال پیش « فال اوت » بگیرند. فایده ی چنین کاری این است که یک بازی پرطرفدار، از گرافیک امروزی (که با گرافیک 7 سال پیش قابل مقایسه نیست) برخوردار می شود و در عین حال انجام بازی اصلا برای بازیکنان تکراری نیست زیرا Fallout 4: New Vegas نسخه بازنشر بازی 7 سال پیش نیست بلکه تفسیر جدیدی از آن بازی محسوب می شود.

تریلر مود New Vegas که در حالت ساخت برای بازی Fallout 4 است را در زیر تماشا کنید:

با توجه به پیچیدگی بازی های امروز (و زیرساخت های سنگین لازم برای آن)، قطعا بازسازی یک نسخه از « فال اوت » به صورت یک بازی کامل از عده ای بازیکن طراح برنمی آید. جدای از این مساله، انجام چنین کاری اصلا منطقی نیست زیرا می توان با صرف هزینه و زمان بسیار کمتر، بازی را در غالب یک مود بازسازی کرد و از نسخه ای جدید و پیشرفته به عنوان زیربنا استفاده نمود.

این دقیقا همان کاری است که گروه بازیکنان طراح دارند انجام می دهند. آنان سرگرم پیاده سازی دوباره ی اثر موفق استودیوی آبسیدیان (Obsidian) یعنی شهر لاس وگاس هستند، البته نسخه ای پسا – آخرالزمانی از آن در 260 سال دیگر. انفجارهای اتمی پایان دنیا را رقم زده و شهری که زمانی لاس وگاس نام داشت، حالا در دست سه قدرت بزرگ منطقه است و به « وگاس جدید » تبدیل شده.

تیم بازیکنان طراح اصلا بازی سازان دست و پا بسته ای نیستند. آن ها هرچه می گذرد، سطح بازی را ارتقاء می دهند. امروز تصاویری از Fallout 4: New Vegas که تاثیر سیستم آب و هوای دینامیک بازی را نشان می دهند. سیستم آب و هوایی بازی طوری ساخته شده که گذر زمان را پیاده سازی کند. این سیستم باعث می شود بازیکن آمدن شب و روز و فصل ها را حس کند. تصاویر جدید بازی را در زیر مشاهده نمایید:

Fallout 4: New Vegas

Fallout 4: New Vegas

Fallout 4: New Vegas

 

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401