Hi-Rez از چرایی انتخاب نام Battlegrounds برای مود جدید پالادینز می گوید

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

استودیوی های – رز (Hi-Rez) روز گذشته از مود جدید بازی Paladins: Champions of the Realm (پالادین ها: قهرمان سرزمین) با عنوان Paladins: Battlegrounds  رونمایی کرد. این مود جدید به سبک Battle Royale ساخته شده، همان سبک بازی پابجی (PUBG) که در آن عده ای (معمولا 100 بازیکن) برای بقا در یک نقشه ی بزرگ رها می شوند و کسی که در انتها زنده بماند برنده می شود.

Battlegrounds

اما های – رز در اقدامی شیطنت آمیز، نام مود جدید بازی را Battlegrounds (میدان های نبرد) گذاشت که بخشی از نام بازی پابجی (PlayerUnknown’s Battlegrounds) است. این کار های – رز تعجب بسیاری را برانگیخت و بازتاب چندان خوبی نداشت.

های – رز با انتخاب نام Battlegrounds مشخصا به دنبال استفاده از شهرت و محبوبیت پابجی است و می خواهد قدری از این محبوبیت را برای بازی پالادینز خود سوغاتی ببرد. اقدامی که به نظر نمی رسد چندان اخلاقی باشد. استودیوی های – رز علاوه بر کپی برداری سبک Battle Royale بازی پابجی، نام مود جدید خود را هم از پابجی گرفته تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

استو چیزم ! (Stew Chisam) رئیس استودیوی های – رز امروز در واکنش به بازتاب های معرفی مود Paladins: Battlegrounds توضیحاتی داد. وی مصاحبه با برنامه ی Pip گفت:

ما برای انتخاب نام بازی بحث و گفتگوهای زیادی انجام دادیم. صحبت بر سر این بود که چه نامی مناسب تر از همه است؛ آیا نام این مود جدید را Battle Royale بگذاریم؟ Battlegrounds بگذاریم؟ یا نام دیگری انتخاب کنیم؟ ما با خود فکر کردیم اگر یک نام جدید و شنیده نشده انتخاب کنیم ممکن است مخاطبان متوجه قضیه نشوند یا اگر نام آن را « بقا » (Survival) بگذاریم بازیکنان تصور کنند که نسخه ی قبلی بازسازی شده است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم نام Battlegrounds را انتخاب کنیم زیرا نمی دانم شما هم حس می کنید یا نه، ولی وقتی بازی را انجام می دهیم، نام Battlegrounds باعث می شود حس یک بازی مولتی پلیر آنلاین به آدم دست بدهد.

Battlegrounds

توضیحات رئیس های – رز نه تنها جالب نبود، بلکه بیشتر باعث می شود گیمرها خدا را شکر کنند که این استودیو نام Battle Royale یا اصلا نام خود پابجی را برای مود جدید پالادینز انتخاب نکرد. استو چیزم (که نام خنده داری هم دارد) در ادامه توضیحات دیگری داد که چندان جالب نبود و نکته ی جدیدی در آن وجود نداشت.

در سال پیش رو، سبک Battle Royale را قطعا در چند بازی دیگر خواهیم دید، اما صرف نظر از سبک، که یک رویکرد عمومی است و همه می توانند از آن استفاده کنند، هر گیمی باید مشخصه های مستقل خود را داشته باشد و نزدیک کردن یک بازی به عناوین معروف و موفق مانند پابجی، نه تنها کار اصولی و درستی نیست بلکه چندان به مذاق بازیکنان و مخاطبان خوش نخواهد آمد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022