نخستین تریلر Hyrule Warriors: Definitive Edition نینتندو سوییچ منتشر شد

Hyrule Warriors: Definitive Edition
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

Hyrule Warriors: Definitive Edition جدیدترین بازی از سری « دلاوران هایرول» (Hyrule Warriors) است که حالا با انتشار اولین تریلر این بازی می توانیم نگاهی به آن بیاندازیم. Hyrule Warriors سری بازی های مبارزه ای با سبک « هک اند اسلش» است و مایه های فانتزی دارد.

این بازی پیوند بین سری بازی های مشهور Dynasty Warriors و افسانه زلدا (The Legend of Zelda) است. در حقیقت Hyrule Warriors: Definitive Edition یک اسپین آف از سری افسانه زلدا به سبک هک اند اسلش Dynasty Warriors می باشد.

Hyrule Warriors: Definitive Edition

Hyrule Warriors محصول استودیوهای نام آشنای سازنده ی بازی های هک اند اسلش نینتندو است، یعنی Koei ، تیم نینجا و امگا فورس. Hyrule Warriors  نخستین بار در سال 2014 منتشر شد و حالا نسخه ی Definitive Edition تمام مبارزات انفجاری و گیم پلی خاص این بازی را به کنسول سوییچ آورده است.

تریلر این بازی توسط Koei Tecmo و به زبان ژاپنی در سراسر جهان منتشر شده است، پس اگر از نوشته های ژاپنی آن سردر نمی آورید بدانید که هیچکس در دنیا (البته به جز خود ژاپنی ها) از این نوشته ها چیزی نفهمیده است.

تریلر بالا به خوبی گیم پلی Hyrule Warriors: Definitive Edition را نشان می دهد. کاراکترهای بازی به همراه قدرت ها و توانایی هایشان در این ویدئو نشان داده شده اند. نسخه ی نینتندو سوییچ این بازی شامل تمامی قسمت های بازی در کنسول Wii U است. همه ی نقشه ها، ماموریت ها، کاراکترها و DLCها در این نسخه گنجانده شده است.

در حقیقت Definitive Edition هم شامل بازی Wii U است و هم شامل نسخه ی گسترده ی 3DS بازی. مثلا یوگا (Yuga) و راویو (Racio) از قسمت « پیوندی میان دنیاها » (A Link Between Worlds) در این بازی حضور دارند. نسخه ی Definitive Edition همچنین شامل لباس هایی با تم « افسانه زلدا: نفس وحش » است که برای لینک و زلدا به کار رفته اند.

Hyrule Warriors: Definitive Edition

همانند نسخه ی Wii U، بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition در پلتفرم سوییچ از مود مولتی پلیر دو نفره پشتیبانی می کند که local است، یعنی آن را نه به صورت آنلاین بلکه با دوستانان در کنار هم می توانید بازی کنید. در این مود هر بازیکن یکی از دسته های Joy-Con را به دست می گیرد.

این بازی در بهار 97 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نینتندو طی مراسمی به نام « سوپرایز نینتندو دیرکت» این بازی را به همراه بازسازی بازی کلاسیک و بسیار دوست داشتنی دانکی کونگ رونمایی کرد. Donkey Kong Country: Tropical Freeze هم در بین چند نسخه ی بازسازی شده ی دیگر از بازی های قدیمی مانند « ارواح تاریک » (Dark Souls) به زودی وارد نینتندو سوییچ می شود.

دانکی کونگ از آن بازی هایی است که یک تنه آدم را دنبال خرید یک کنسول می کشاند و شاید خیلی ها به هوای زنده کردن خاطرات کودکی با دانکی کونگ جدید یک نینتندو سوییچ بخرند.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022