اطلاعات جدیدی از گیم پلی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

Red Dead Redemption 2
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

راکستار بالاخره تاریخ بازی Red Dead Redemption 2 را اعلام کرد اما ما هنوز از اینکه گیم پلی بازی چگونه خواهد بود هیچ اطلاعاتی نداریم. فقط همین مسأله که می دانیم  بازی با مرکزیت مآموریت هایی جهان باز طرفیم همانگونه که در بازی قبلی شاهدش بودیم. با این حال اطلاعاتی از بازی توسط سایت Trusted Reviews به بیرون درز کرده که جزئیات بیشتری در اختیارمان می گذارد. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

Trusted Reviews اعلام کرد که نکات زیادی از توسعه بازی توسط یک منبع گمنام دریافت می کرده اما از آنجایی که احتمال می داده ممکن است این شایعات کذب باشند منتشرشان نمی کرد. به هر حال اکنون که بسیاری از آن مدارک درست از آب در آمده Trusted Reviews خیالش تا حدی راحت شده که می تواند از این اخبار پشتیبانی کند.

بنا بر این شایعات, Red Dead Redemption 2 را می شود مشابه GTA V در PS4 وXbox One  و PC با نمای سوم شخص و اول شخص بازی کرد. سیستم هدف گیری خودکار Dead Eye همراه با آپگرید به بازی بر می گردد به این شکل که بوسیله اش می توانید ماهی ها و حیواناتی که در نزدیکی تان هستند را پیدا کنید. اعضای مختلف حیوانات همراه با گل ها و گیاهان دارویی برای ساخت آیتم های مختلف قابل استفاده خواهند بود.

مسأله جالب اینجاست که مأموریت ها ممکن است بسته به روشی که تمامشان می کنید, پیامدهای متفاوت داشته باشند. در گیم پلی بازی یک بعد اخلاقی نیز وجود خواهد داشت, با اعمال کوچکتر مثل  حمله به NPC های بازی مرتکب خلاف جزئی می شوید ولی مثلاً با کشتن مردم بی گناه مرتکب خلاف سنگین می شوید و باید منتظر باز خورد شدید تری باشید.

وسیله های نقلیه متفاوتی غیر از اسب ها در Red Dead Redemption 2 وجود خواهد داشت. بازیکنان می توانند با یک گاری معدن یا گاری دستی و انواع  و اقسام ارابه ها در دنیای بازی گردش کنند. وسایل نقلیه با شکل و انواع مختلف در بازی وجود خواهند داشت اما مشخص نیست که می شود شخصی سازی شان کرد یا خیر.

Trusted Reviews همچنین اعلام کرد که ماهیگیری به عنوان یکی از فعالیت های جانبی در Red Dead Redemption 2 از عمق زیادی برخوردار است. از قرار معلوم انواع و اقسام مختلقی از طعمه ها برای خرید وجود دارند که با هر کدام می توانید نوعی خاصی از ماهی ها را صید کنید.

Red Dead Redemption Online

اطلاعات درز کرده به Trusted Reviews جزئیات زیادی از بخش آنلاین بازی ارائه می دهد که به شکل بازی GTA Online ولی در غرب وحشی خواهد بود. همچنین سه حالت از بازی مشخص شده: Battle Royal, Money Grab و Revive and Survive.

Battle Royal که احتمالاً به همان حالت بازی های محبوب PlayerUknown’s Battleground یا Fortnite باشد و در Red Dead Redemption 2 چیزی شبیه به حالت Motor Wars خواهد بود که اکنون برای بازی GTA Online در دسترس است. Trusted Reviews اعلام کرد که حالت Money Grab شامل دو تیم می باشد که سر یک کیسه پول (یه خاطر یک مشت دلار) با یکدیگر درگیر خواهند شد, چیزی شبیه Capture the Flag ولی با کمی تغییر. Revive and Survive حالت دیگر بازی است که متشکل از دو تیم خواهد بود. بازیکنان در زمان محدود باید افراد تیم مقابل را نابود کنند و می توانند افراد خودی را Revive کنند, هر تیمی که در آخر هر راند بیشترین بازیکن را داشته باشد پیروز بازی خواهد بود. مثل چیزی که در GTA آنلاین شاهدش بودیم بازیکنان می توانند هر ملکی که می خواهند خریداری یا آپگریدش کنند. اما به جای اینکه یک آپارتمان شیک خریداری کنند یک کلبه می خرند که بتوانند درونش بخوابند (کفه رو بذارن).

برای اطلاعات بیشتر می توانید سایت Trusted Reviews را چک کنید , اگرچه نباید روی این اطلاعات به هنوان منبع موثق حساب باز کرد چون Rockstar هنوز چیزی را تأیید نکرده است. از طرفی این شایعات بنا به کاری که Rockstar در GTA V وRed Dead Redemption انجام داده بود خیلی دور از ذهن نیستند. باید منتظر باشیم تا ببینیم این اطلاعات تا چقدر درست و دقیق می باشند. راستی چند عکس جدید از بازی منتشر شده که می توانید از اینجا مشاهده کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها