نمایش شخصیت های جدید در آخرین تریلر Kingdom Heart III

Kingdom Heart III
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در آخر هفته رویداد D23 شرکت والت دیزنی در توکیوی ژاپن جزئیات بیشتری از کراس اور آینده استودیو Square Enix یعنی Kingdom Heart III منتشر شد. در طولی این رویداد ویژه در دیزنی لند ناشران بازی تریلری جدید از بازی نشان دادند که در آن حضور دنیای جدید Monster Inc تأیید شد.

این تریلر با برخورد Sora, Donald و Goofy با Marlxia یکی از اعضای جدید Organization XIII آغاز می شود. این شخصیت در ابتدا در Kingdom Hearts: Chain of Memories معرفی شد, اما این اولین حضورش در یکی از عنوان های اصلی بازی می باشد. اگرچه که Marluxia با Sora و گروهش آشنایی دارد آنها او را به خاطر ندارند. بعد از آن, ویدیویی Sully , Mike و Boo از سری Monster Inc نشان داده می شود.

همانطور که می توانید حدس بزنید Sora به نسخه monster خودش تغییر شکل داده که باعث شده رنگ پوستش آبی و پشمالو و موهای سرش قرمز سیخ سیخ شود. Donald هم اکنون یک چشم دارد و نسخه Goofy در دنیای Monster World حتی از خود عجیب و غریب تر است.

تریلر پس از آن بخش های مختلفی از بازی را نمایش می دهد, سپس نمایشی خواهیم داشت ازدنیای Tangled و The Little Mermaid’s Ariel و همچنین Vanitas نگهدارنده شمشیر Keyblade که اولین حضورش را در Kingdom Hearts: Birth By Sleep را شاهد بودیم.

تریلر شخصیت Rapunzel را نشان می دهد که با دنیای اطراف بوسیله موهایش تعامل دارد. از آن ها برای چرخش در محیط و همچنین جارو کردن دشمنانش استفاده می کند. بنا به Square Enix راه های مختلفی برای استفاده از مو در بازی وجود دارد. همچنین یک نوع بازی مینی گیم مانند بعد از بازی و نمایش عنوان نشان داده شد ولی هنوز اسم رسمی برایش ارائه نشده است.

در رویداد Squer Enix اطلاعات بیشتری در مورد Kingdome Heart III منتشر شده که حاکی از بازگشت بخش های کشتی Gummi می باشد. اگرچه این بار به دو بخش تقسیم شده است. بخش جست وجو که بیشتر که به گونه ای جهان آزاد می باشد و بخش مبارزات که اکنون شامل محیط بزرگتر و دشمنان بیشتر نسبت به قبل خواهد بود.

بنا به Square Enix تمامی استودیو Osaka در حالی که به روی Kingdom Heart III کار می کنند  100 نفر از استودیو Tokyo هم درگیر این بازی شده اند. ساخت بازی به سه بخش تقسیم شده است: جدید, میانه و گذشته. در هر بخش 3 دنیا وجود دارد اما Square Enix متذکر شد که این مسأله به این معنا نیست که در مجموع 9 دنیا وجود دارد. در حالی که 90 درصد از بخش جدید بازی کامل شده, چیزی حدود 60 درصد از بخش میانه بازی پیشرفت کرده است. اینکه بخش پایانی چه مرحله است مشخص نشد, اما کارگردان سری, تتسویا نومارا گفت: «از همان روزهایی که روی Final Fantasy کار می کرده این چیزی بود که برای Kingdom Hearts می خواسته و قرار است همه را شگفت زده کند.»

در آخر Square Enix تأیید کرد که اوتادا هیکارو به آهنگ متن قسمت سوم باز می گردد که Don’t Think Twice نام دارد. شما این آهنگ را می توانید در دومین تریلر از Kingdom Heart III بشنوید در جایی که Rikku, شمشیر Keyblade را برای استفاده از نسخه دیگر خودش رها می کند.

زمان زیادی را برای Kingdom Heart III صرف کردیم تا سه گانه این سری را خاتمه دهد. Kingdom Heart II در سال 2005 منتشر شد و پس از آن چند اسپین آف و Remake از بازی ساخته شد اما خبری از نسخه جدید نبود. Kingdom Heart III نوید یک بازی هیجان انگیز را به چند دلیل می دهد که از آن ها می توان به اعضای تیم بیشتر (شما می توانید به جای تیم 3 نفره تیم 5 نفره داشته باشید), سیستم تبدیل جدید شمشیر Keyblade, جادو های احضار که با حال و هوای دیزنی متناسب هستند و اولین حضور از دنیایی پیکسار (Toy Story) اشاره کرد. دنیاهای دیگر بر اساس Big Hero و Tangled در بازی وجود خواهند داشت.

در حالی که هیچ کدام از عنوان های گذشته برای پلتفرم Xbox منتشر نشده بودند این بار Kingdom Heart III برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر می شود, . بازی در تاریخ نا مشخصی در 2018 منتشر خواهد شد. شما می توانید ویدیوی این تریلر زیبا را در اینجا مشاهده کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401