معرفی بازی Mulaka و درسی تاریخی در مورد بومیان آمریکا

Mulaka
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

Mulaka نام یک بازی اکشن سکو بازی است که داستان تاراهومارا, یک قبیله از مردمی بومی که در شمال مکزیک زندگی می کنند را روایت می کند. شما کنترل Sukuruame یک راهب (Shaman)  از قبیله تاراهومارا را در مأموریتی با هدف پاکسازی سرزمینش از پلیدی با کمک قدرت های خدایی به عهده دارید، یک بازی بزن بزن کلاسیک، پر هیجان و نفس گیر که یادآور اولین نسل از بازی های سه بعدی می باشد.

 

EYuJF

استودیو سازنده بازی Lienzo  در مورد بازی گفت: «به قبیله تاراهومارا القابی مثل قهرمانان ورزشی, ابر انسان, یا حتی برترین نژادی که زمین به خود دیده را نسبت می دهند, همه این ها به این جهت است که: آن ها خوب می دویدند». در اولین اپیزود برنامه مستند (Behind Mulaka) یک ویدیوی 3 بخشی, تحقیق در مورد فرهنگ تاراهوما و نقشش در بازی Linezo را نشان می دهد, گفته می شود که قبیله تاراهوما برای شکار گوزن فقط تعقیبش می کردند. آنقدر حیوان را تعقیب می کردند که خسته و تسلیم شکارچی شود. بازتاب این افسانه بوسیله استقامت یا Stamina بی نهایت در بازی نمایان شده است.

Mulaka

Lienzo اضافه کرد: «مبارزات تن به تن در Mulaka با تحقیق و مشورت با محققان انسان شناسی و رهبران قبیله تاراهومارایی خلق شده اند تا حس واقعی این فرهنگ را به بازیکنان القا کنند, ما کتاب های قدیمی را ورق زدیم , دست نوشته ها و زندگی نامه های کهن را زیر و رو کردیم و توانستیم به بیشترین المان های قابل بازی همراه با جالب ترین افسانه ها و داستان ها و دیالوگ های اصیل تاراهومایی دست پیدا کنیم».

Lienzo ده درصد از سود حاصله از Mulaka را برای تقویت فرهنگ و حفظ منابع طبیعی تاراهوما اهدا خواهد کرد که واقعاً جای تقدیر دارد. Mulaka جلوه ای شگفت انگیز دارد و از قرار معلوم سازندگان بازی کارشان را به نحو احسنت انجام داده اند و مطمئناً در تاریخ 27 فوریه بسیاری منتظر عرضه بازی در استیم خواهند بود. شما می توانید دو ویدیوی منتشر شده از بازی را در اینجا مشاهده کنید.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها