مارک همیل برای بازی در سریال The Witcher شبکه Netflix اعلام آمادگی کرد

Witcher Netflix
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یک سریال تلویزیونی بر اساس بازی The Witcher برای شبکه Netflix پروسه ساخت را از سر می گذارند. هنوز از بازیگرانی که در این سریال بازی می کنند هیچ صحبتی نشده است، بازیگرانی که Vesemir استاد و رفیق شفیق Geralt یکی از آن ها می باشد. در عین حال ستاره فیلم Star Wars، مارک همیل بدون هیچ اطلاعی از این که Witcher چه چیزی است دستش را به نشان آمادگی برای بازی در این سریال بالا برد.

نویسنده سریال، لارن هیسریچ، اخیراً پیش نویسی از فیلم نامه قسمت اول سریال در توییتش قرار داد و شخصیت هایی که در این سریال حضور خواهند داشت را فهرست کرد. در این لیست راجع به شخصیت Vesemir توصیف کرد، او مثل یک پدر، باهوش، سرزنده و قدیمی است. همچنین ذکر کرد که او یک تاریخ شناس و صندوقچه اسرار می باشد. مردم نسبت به این توییت به سرعت پاسخ دادند که این شخصیت بسیار شبیه به Luke Skywalker است.

خود همیل نسبت به این شایعات سریعاً واکنش نشان داد و گفت با این که نمی داند اصلاً Vesemir کیست و کل داستان Witcher درباره چه چیزی است (شاید شوخی کرده)، مطمئناً امادگی بازی در نقش این شخصیت را دارد. در این بین استودیوی CD Projekt Red، سازنده بازی های Witcher (اگرچه سریال از روی کتاب ساخته می شود) هم با تصاویری فتوشاپ شده از صورت همیل روی بدن Vesemir وارد میدان شد تا این بحث، از قبل هم داغ تر شود.

Witcher Netflix

همیل با ایموجی تأیید و انگشت شصت رو به بالا گفت: «اصلاً نمی دانم این چیست یا درباره چه چیزی است، اما موافقم که این نقش باید توسط من بازی شود.»

هیسریچ گفت با بازخورد همیل نسبت به توییتش و اشتیاقش برای نقش Vesemir هیجان زده شد و گفت: «ممکن است به خاطر این عکس العمل مارک همیل سکته بکنم، اگر مردم تقصیر او است (و ارزشش را دارد)»  ما همچنین در مورد شخصیت های سریال Witcher در Netflix اطلاعات بیشتری به دست آورده ایم. علاوه بر شخصیت Vesemir، هیسریچ توصیفاتی از شخصیت Angouleme، Yarpen Zigrin و Essi Daven پست کرد. لازم به ذکر است که هیسریچ نویسندگی سریال Marvel از Netflix یعنی The Defenders و DareDevil و همچنین سریال سیاسی The West Wing را به عهده داشته، در دسامبر اعلام شد که هیسریچ برای کار روی سریال Witcher  استخدام شده است.

Vesemir

بنا به سایت Variety هیسریچ همچنین به عنوان کارگردان و تهیه کننده سریال عمل خواهد کرد. هنوز مشخص نشده که چه کسی نقش Geralt یا هر شخصیت دیگری را بازی خواهد کرد. حتی هنوز تاریخی برای پخش سریال منتشر نشده است. در می 2017 رسماً اعلام شد که سریال Witcher به جای بازی CD Projekt Red از روی رمان هشت قسمتی  آندره ساپکوفسکی ساخته می شود. ساپکوفسکی را یک سریال درام انگلیسی زبان به عنوان مشاور خلاق مشغول به کار است.

یک سریال لهستانی بر اساس Witcher در سال 2002 روی آنتن رفت که تا کنون تنها اقتباس این فرنچایز روی تلویزیون محسوب می شود. زمزمه هایی برای ساخت فیلم Witcher با بازی چند ستاره بزرگ در سال 2017 به گوش می رسید، اما هرگز خیلی جدی نشد.  در مورد سری بازی های The Witcher هم باید گفت که جدیدترین قسمت به سال 2015 و بازی The Witcher 3: Wild Hunt باز می گردد. در حال حاضر هیچ پروژه مرتبطی با Witcher  اعلام نشده و CD Projekt Red روی عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 کار می کند.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401