Albion در تریلر جدید Sunless Skies زیبا به نظر می رسد

Sunless Skies
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

با وجود استقبال فوق العاده از کمپین کیک استارتر، Failbetter Games با بودجه خودش از دنباله بازی Sunless Sea یعنی عنوان Sunless Skies پیش از موعد مقرر رونمایی کرد که تا حدی باعث اخراج کارمندان این استودیو شد. پس از مدتی از تصویر زیبایی از برج در هم شکسته Big Ben در شهر جدید بازی، Albion رونمایی کرد. و اکنون یک تریلر نمایش داده که مکان های جدید با گرداب های چرخشی، ماشین آلات خشن، تخته سنگ های معلق، رنگ های زیبا و …. اصلاً بهتر است خودتان تریلر را ببینید:

حالا که تریلر را دیدید، خیلی بهتر منظورم را متوجه می شود. اگر از عنوان قبلی این سری، Sunless لذت برده باشید، شاید با دیدن چیزهایی که قبل از این از Sunless Skies شاهد بودید، (مثل من) کمی نا امید می شدید، اما حالا خیالمان کمی راحت شد. سازنده بازی می گوید که Albion تجربه ای کامل از یک روایت استیم پانکی و ماجراجویی، بیش از هرچیزی که تا کنون دیده ایم ارائه می دهد و چنین چیزی با توجه به اطلاعاتی که قبل از این در رابطه با بازی شنیده ایم، خبر خوبی است.

همچنین بخوانید :

کارگردان روایی داستان کریس گاردینر طی بیانیه ای در مورد شهر جدید بازی گفت: «Albion قلب امپراطوری قلمروی بریتانیا در برهوتی مرتفع می باشد، و تنها جایی از بهشت است که شما می توانید با خیال راحت یک فنجان چای بنوشید. لندن در مرکزش قرار دارد، همان لندن ویکتوریایی که توسط اعلیحضرت، ملکه ویکتوریا به فضا فرستاده شده است. ملکه از سریر ساعت ها بر آن حکومت می کند و این قدرت را در اختیار دارد تا روی خود زمان هم دخل و تصرف داشته باشد. ما لحظه شماری می کنیم که وارد Albion شویم و از موتورهای بخار و امپراطوری و همه راز های کثیفش پرده برداریم.»

فعلاً، Sunless Skies به شکل مختصر و با قیمت 24.99 دلار/ 18.99 در دسترسی زودرس استیم و بازی های در حال ساخت GOG قرار دارد. انتشار کامل بازی برای سپتامبر 2018 برنامه ریزی شده است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها