چه انتظاراتی از گوگل I/O داریم؟ زمانبندی و برنامه ها

گوگل I/O
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp
به جز ارائه دامنه app. ، سیستم عامل برای گجت های پوشیدنی (Wear OS)، اندروید تی وی (Android TV) و عکس های گوگل (Google Photos) ببینیم گوگل چه چیزهای دیگری برای معرفی در مراسم پیش روی خود، گوگل I/O برای کاربران دارد. کمتر از یک ماه به برگزاری مراسم هیجان انگیز و جذاب گوگل I/O باقی مانده و در این مبحث می خواهیم نگاهی بیاندازیم به آنچه که این غول جستجوگر در این مراسم برای ما در سبد دارد.
برنامه اصلی گوگل برای زمانبندی معرفی اپلیکیشن ها و بروز رسانی ها، در پایان روز سه شنبه 8 می ( 18 اردیبهشت) اعلام نخواهد شد. با این حال، تا کنون این غول جستجوگر اشاراتی به آنچه که قصد دارد در این مراسم معرفی کند، داشته است. همچنین زمان دقیق برگزاری مراسم و مکان آن نیز توسط گوگل اعلام شده تا شرکت کنندگان بتوانند برای زمان خود، برنامه ریزی کنند. گوگل در حال آماده کردن و افزودن به Keynote Session (برنامه جلسات) خود در مراسم گوگل I/O است که «نگاه گسترده تری به این موضوع که چگونه فناوری می تواند بر جهان اطراف ما تاثیر بگذارد» را ارئه دهد. این موضوعات شامل بهداشت، یادگیری ماشینی و دسترسی ها خواهند بود.
گوگل فوتوز
گوگل فوتوز (Google Photos) برای اولین بار، یک جلسه جداگانه و مستقل در دومین روز از مراسم گوگل I/O خواهد داشت. بنابه اخباری که گوگل منتشر کرده، در این جلسه، پیش نمایشی از بروز رسانی های موجود در گوگل فوتوز ارائه خواهد شد. با توجه به تمرکزی که I/O دارد، ممکن است این سرویس در سال جاری، پلتفرم هایی برای توسعه دهندگان ایجاد کند که به سایرین امکان ایجاد تصاویر را خواهند داد. گوگل فوتوز برای اولین بار در مراسم گوگل I/O سال 2015 معرفی شد و در سال های بعدی، به مرور تکمیل شد. با این حال، این احتمال وجود دارد که گوگل، تنها ویژگی های اصلی گوگل فوتوز را در این مراسم معرفی کند. تیم پشتیبانی هم به نوعی، مشاوره خواهند داد که برای مثال اگر تعداد بسایر زیاد عکس داشته باشید، چگونه می توانید با کمک یک مشاور فنی و یکی از اعضای تیم گوگل آنها را مدیریت کنید.
گوگل
دامنه app.
گوگل دامنه جدیدی را با نام app. در این مراسم معرفی خواهد کرد. این دامنه در سال 2015 خریداری شده است. در توضیح این دامنه آمده: «اولین دامنه کاملا امن سطح بالا (TDL) وب برای اپلیکیشن های موبایل و توسعه دهندگان».
این مبحث بسیار عمیق و فنی شامل موارد استفاده برای نام دامنه app. و HTTP، بهترین تمرین ها برای توسعه وب سایت های امن و همچنین مزایای امنیتی منحصر به فردی است که به لطف دامنه TLD-wide HSTS فراهم می شود، است.
توضیح گوگل:
گوگل
ایجاد نتاج تعاملی برای جستجوی گوگل
جستجوی گوگل تعدادی ویژگی های مفید برای پرسش های خاص مانند آب و هوا یا جستجوهای هتل و یا ابزاری مانند  random number generator و metronome را ارائه می دهد که به شما در یافتن نتیج مورد نظر، کمک می کند. تمام این ابزارها و ویژگی ها قرار است در یک نشست در گوگل I/O معرفی شوند. از نام این نشست، اینچنین برداشت می شود که احتمالا باید شاهد معرفی یک اپلیکیشن باشیم که کاربران را قادر می سازد تا نتایج بهتری را در جستجوهای خود بدست آورند.
گوگل I/O

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400