آیفون SE 2 به‌صورت بی‌سیم شارژ خواهد شد

آیفون SE 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیفون SE یکی از سوگلی‌های اپل بوده که البته ویژگی‌های برجسته سایر گوشی‌های اپل بر سر زیبایی‌های آن سایه انداخته است. اما SE هنوز محبوب بسیاری از عاشقان اپل بوده و نسخه جدید  و تازه‌نفس آن، یعنی آیفون SE 2 با ویژگی‌های جدید در راه خواهد بود.

آیفون SE 2 محصولی دیگر از اپل است که تنها یک شباهت به برادران خود یعنی آیفون 10، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس خواهد داشت و آن هم برخورداری از امکان شارژ بی‌سیم است. همچنین شایعات دیگر در این زمینه بیان می‎کند که آیفون SE 2 مانند نسخه‌هایی که در بالا شاره کردیم به بدنه‌ای شیشه‌ای نیز مزین شده است.

بنجامین جسکین، یکی از افشاکنندگان معروف، در توییتر خود این اطلاعات را منتشر کرده که البته Cnet به صورت جداگانه آن را تایید نکرده است. بنجامین جسکین در خصوص این خبر به Cnet گفته که خبر مجهز بودن آیفون SE 2 به شارژ بی سیم مجهز خواهد شد را یکی از منابع مهم و موثق او که با اپل رابطه نزدیکی دارد، به وی گفته است. محتوای توئیت جسکین در 21 آوریل اینگونه است:

آیفون جدید (احتمالا SE 2) به زودی با کد نام جگوار (Jaguar) معرفی خواهد شد. بدنه شیشه‌ای و شارژ بی‌سیم از ویژگی های این آیفون است که به مرحله تولید انبه رسیده.

pic.twitter.com/vhcq71VPxJ

-بن جسکین (@VenyaGeskin1) در 21 آوریل 2018

همان‌طور که در توئیت جسکین هم آمده، اپل، آیفون SE 2 با کد نام Jaguar را به تولید انبوه رسانده و به زودی در فروشگاه ها دیده خواهد شد. سال 2017 سالی بود که اپل در نهایت تصمیم گرفت تا آیفون‌های خود را به ویژگی شارژ بی سیم مجهز کند.  ادامه این تکنولوژی در تلفن‌های اپل نشان می‌دهد که این شرکت به سمت حرکت برای رسیدن به استانداردی سازگار با فناوری شارژ بی‌سیم است. در این راستا امیدوار است بازار خوبی در فروش AirPower به‌دست آورد. اگرچه شارژ بی‌سیم مدتی است که در تلفن‌ها دیگری نیز استفاده می‌شود، اما تکنولوژی و استاندارد Qi اپل به یکپارچه‌سازی استانداردهای رقابتی این تکنولوژی نیز کمک کرده است.  درواقع این اختراع توسط اپل کمک می‌کند تا شرکت‌های دیگر دلیلی برای ابتکارات جدید در زمینه شارژ بهتر توسط شارژ بی‌سیم داشته باشند.

آیفون SE 2 اپل به خودی‌خود محبوب و مهم است. چراکه طرفداران این محصول کوچک دلربا می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای ارزان‌تر در مقایسه با سایر محصولات، این غول کوچک عرصه فناوری را تهیه کنند. درواقع خریداران این محصول بی‌نهایت زیبا، در میان هزاران مدل از گوشی های هوشمند اندرویدی ارزان قیمت، برای داشتن یک دستگاه iOS میان رده هزینه پرداخت می کنند که هنوز هم از بسیاری جهات، مزیت های قابل توجهی نسبت به رقبای اندرویدی خود دارد. آیفون SE از زمان اولین رونمایی در سال 2016 تاکنون تنها یک تغییر سخت‌افزاری داشته است.

همچنین شایعات به انتشار نسخه جدید SE در چند ماه آینده اشاره می‌کنند. برخی از افراد انتظار دارند که طراحی آیفون SE 2 بسیار شبیه به نسخه اصلی آن در سال 2016 خواهد بود، از طرف دیگر، برخی دیگر از افراد هم هستند که معتقدند این آیفون، تغییرات زیادی را به خود خواهد دید، از جمله اینکه فاقد جک 3.5 میلیمتری هدفون خواهد بود. تاکنون اپل به‌صورت مستقیم درباره هیچ کدام از این خبرها تأیید و یا تکذیبی نداشته است. پس باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیفون 2 SE دوست‌داشتنی در ادامه محبوب دل‌ها باقی می‌ماند یا خیر؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400