با گوگل Tasks کارهای خود را منظم‌ تر انجام دهید

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp
گوگل همراه با ارائه بزرگترین بروز رسانی خود برای جیمیل، خیلی بی سر و صدا و مخفیانه، برنامه جدیدی را معرفی کرد که در دسته بندی برنامه های بهره وری قرار می گیرد. گوگل Tasks نام برنامه جدید گوگل است که یک فضای اختصاصی برای ایجاد، مشاهده و ویرایش لیست کارهای روزانه و شخصی از جمله آنهایی که در نسخه جدید جیمیل ایجاد کرده اید و یا آنهایی که در تقویم گوگل تعیین شده، را برای شما فراهم می کند.
جیمیل قبلا هم از سرویس Task پشتیبانی می‌کرد اما رابط کاربری آن چندان کاربرپسند نبود. در برنامه جدید گوگل Tasks، تغییرات جدیدی اعمال شده که در کنار نگه داشتن یادداشت ها و تقویم گوگل، می تواند به منوی کناری جیمیل هم اضافه شود. با توجه به افزایش تعداد کاربران جیمیل، به نظر منطقی می رسد که گوگل یک برنامه مستقل و جداگانه برای وظایف (Tasks) ارائه کند. برنامه To-Do قابلیت های کمتری نسبت به گوگل Tasks داشت و نمی توانست به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران باشد.
این برنامه، به صورت پیشفرض بر روی لیست کارها تنظیم شده است، شما می توانید کارهای جدید را اضافه کرده و یا آنهایی که وجود دارند را ویرایش و یا مدیریت کنید. حتی می توانید لیست کارها را تقسیم کرده و به لیست های کوچکتری تبدیل کنید. به راحتی با کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) کردن کارها، می توانید اولویت بندی تعیین شده را تغییر دهید. همچنین می توانید کارهایی را که نباید فراموش کنید به عنوان «Due Date» مشخص کنید تا فراموش نشوند. تمام مراحل در گوگل Tasks به راحتی انجام می‌شوند اما یک نکته را به خاطر داشته باشید، گوگل Tasks امکان تعیین زمان برای کارها را به شما نمی دهد، شما فقط می توانید برای لیست کارهای خود، تاریخ تعیین کنید. این قابلیت ممکن است برای برخی از افراد، کاربردی نباشد. بسیاری از مدیران نیاز به تعیین زمان برای کارهای خود دارند تا آنها را فراموش نکنند.
گوگل Tasks
مواردی که در گوگل Tasks ارائه شده، هریک به تنهایی، شاید خیلی قابل توجه نباشند، اما چه چیزی باعث شده تا گوگل Tasks یک برنامه ارزشمند باشد؟ دلیل این امر، ادغام شدن این برنامه با سایر سرویس های پر کاربرد گوگل مانند جیمیل و تقویم گوگل است که کاربر را قادر به زمانبندی و برنامه ریزی دقیق برای انجام کارهای خود می کند. شما می توانید به راحتی کارهای خود را در ایمیل خود ردیابی کنید و یا آنها را در تقویم گوگل مشخص کنید. این برنامه در حال حاضر بخشی از سرویس G Suite گوگل است، به این معنی که گوگل Tasks سرویسی نیست که در آینده نزدیک، کنار گذاشته شود و شما مجبور باشید دنبال برنامه جایگزین دیگری بگردید.
این برنامه هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم‌های iOS و اندروید قابل دریافت است.
پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
دانیال میلانی
.
05 دی 1399، 12:43
پاسخ
0
0
متاسفانه بدون فیل.تر شکن لود نمیشه :(
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401