تردمیل هوشمند شیائومی رونمایی شد

تردمیل هوشمند شیائومی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تردمیل های معمولی بسیار حجیم و سنگین هستند و با خانه‌های کوچک امروزی داشتن تردمیل آن‌قدر هم ساده نیست؛ اما شیائومی آرزوی داشتن تردمیل هوشمند در آپارتمان را برآورده کرده است.

تردمیل راه حلی مناسب برای کسانی است که علاقه زیادی به ورزش کردن دارند و به‌هیچ‌عنوان دوست ندارند که در سرما، گرما، باران و برف دست از ورزش بردارند. متأسفانه تردمیل‌ها معمولاً، بسیار حجیم، گران‌قیمت و جاگیر هستند و هرکسی هرجایی نمی‌تواند آن را با خودش ببرد. می‌پرسید مگر می‌شود تردمیل را تکان داد و با خود جای دیگر پهن کرد؟ شیائومی این ناممکن را برای شما ممکن کرده است. یک پروژه نوآورانه در شرکت شیائومی، نوعی تردمیل کوچک و قابل‌حمل است. این محصول که به صفحه راه‌پیمایی کوچک (WalkingPad Mini Walk) یا تردمیل هوشمند (Smart Treadmill) مشهور شده، یک تردمیل با طراحی نوآورانه است.

تردمیل هوشمند

در تردمیل هوشمند شیائومی خبری از پنل پیشرفته و دسته‌های کناری نیست، به جای آن می‌توانید تردمیل را در مقابل تلویزیون خودتان پهن کنید و آن را به صفحه‌نمایش وصل و از گوشی خودتان به عنوان صفحه پنل حذف شده استفاده کنید. فضای کم برای استفاده کردن از این تردمیل باعث خواهد شد که کسانی که فضای کمتری برای تردمیل های معمولی دارند، از این محصول استفاده کنند و نگران جابجایی آن از گوشه‌ای به گوشه دیگر نباشند. پس از هر بار ورزش می‌توانید آن را جمع کنید و زیر تخت خودتان یا داخل کمد قرار دهید.

تردمیل هوشمند

سرعت تردمیل بین ۰/۵ کیلومتر بر ساعت تا ۶ کیلومتر بر ساعت می‌تواند تغییر کند. برای اعمال تغییرات بر روی تردمیل همان‌طور که گفته شد از گوشی خودتان باید استفاده کنید. وزن تردمیل هوشمند شیائومی تنها ۲۸ کیلوگرم است و ابعاد آن ۱/۲ متر در ۰/۴ متر است. همچنین تردمیل می‌تواند شخصی به وزن ۹۰ کیلوگرم را تحمل کند. برای تسهیل در روشن خاموش کردن، ریموتی برای کاربر تعبیه شده است.

تردمیل هوشمند

جنس بدنه تردمیل از آلومینیوم و پد زیر پایی آن، از نوعی پلاستیک با تراکم بالا ساخته شده است. اطلاعاتی مربوط به تردمیل به‌وسیله کابل روی نمایشگر نشان داده خواهد شد. برای کنترل تردمیل هوشمند، دو حالت وجود دارد؛ می‌توانید با استفاده از گوشی خودتان سرعت را در زمان‌های معین تغییر دهید یا این کار را بر عهده برنامه‌های پیش‌فرض تردمیل روی گوشی قرار دهید تا سرعت تردمیل به‌تدریج افزایش یابد. همچنین می‌توانید برای کاهش سرعت و افزایش استقامت خودتان، همانند حالت قبل عمل کنید.

این تردمیل هوشمند می‌تواند به همه برنامه‌های خانه هوشمند شیائومی، همانند تلویزیون شیائومی، به‌صورت خودکار متصل شود؛ بنابراین هر بار شما تردمیل را به تلویزیون وصل کنید، این کار خودبه‌خود انجام خواهد شد. برای حمل‌ونقل کردن نیز نگران وزن تردمیل نباشید، چون چرخ‌های کوچکی برای جابجایی تعبیه شده است. ما که بی‌صبرانه منتظر عرضه عمومی این تردمیل هستیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401