بررسی خودروی BMW550i

BMW550i
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خودروی BMW550i سدانی قدرتمندی است که ترکیبی از بدنه لوکس و در عین حال اسپرت را در خود جای داده است. علاوه بر طراحی زیبا دور تا دور این خودروی زیبا به حسگرهای مدرن مجهز شده که در پارک کردن، راهنمای بسیار خوبی خواهند بود.

راندن با سرعت 220 کیلومتر در ساعت روی اتوبان، سکه دو رویی است که یک روی آن هیجان سرعت بالاست و روی دیگر آن اضطرابی است که از قانون‌شکنی به وجود می‌آید. تا زمانی که ماشین را با این سرعت برانید سکه می‌چرخد و نخواهد ایستاد، تنها زمانی که ماشین را به گوشه‌ای ببرید و نگه‌دارید، قلبتان از شدت هیجان بیرون خواهد زد. در مورد اتومبیلی مثل BMW550i تازه شروع کار است و قلبتان بعد از توقف هم خواهد تپید، زیرا که می‌توانید به‌وسیله کلید، ماشین را همانند اسباب‌بازی کوچکی پارک کنید. البته در این مورد نگرانی برخورد 73.900 دلار با موانع بیشتر است. شاید سکه از حرکت بایستد.

 BMW550i

سدان BMW 550 i ماشینی است که ترکیب لوکس و اسپرت را باهم دارد. با استفاده از تکنولوژی‌های جدید تقریباً نگرانی شما از استرس‌های حین رانندگی کاهیده شده و یک کلید تمام‌عیار که کنترل کل ماشین را به دست شما می‌دهد، همیشه در جیبتان خواهید داشت. این کلید هوشمند، جایگزین خوبی برای اپلیکیشن های موبایلی کنترل ماشین است. برخی از ویژگی‌هایی که در ماشین می‌توانید با کلید کنترل کنید عبارت است از تنظیم دما، نمایش میزان سوخت و ساده‌ترین کار که همان باز و بسته کردن درهاست. شاید برخی از اینکه کلیدی به این بزرگی همراه خودشان داشته باشید عصبی شوند، اما دلیل بزرگ بودن این کلید، صفحه‌نمایشی است که وضعیت کامل خودرو را روی آن نمایش می‌دهد. همچنین شما به‌وسیله این کلید، می‌توانید ماشین را از حالت پارک خارج یا وارد پارکینگ کنید. بدون اینکه خودتان در داخل ماشین نشسته باشید.

BMW555i

حس‌گرهای دورتادور ماشین هنگام پارک کردن و یا خروج از آن، تمام محیط اطراف را آنالیز می‌کنند تا برخوردی با شیئی نداشته باشید. سرعت انجام این کار شاید همانند کنترل انسانی نباشد اما برای کسانی که همیشه نگران بودند چگونه یک ماشین چندین هزار دلاری خریداری کنند و بدون خط و خش از پارکینگ خارج شوند را برای همیشه پایان داده است. این قضیه هم مثل سکه‌ای دو رو اضطراب و هیجان هیچ‌وقت نخواهد ایستاد. برای پارک کردن، شرکت BMW شما را از هر استرسی نجات داده و گزینه پارک خودکار را برای خودرو تعبیه کرده است. هنگامی که از ماشین پیاده شدید یا اگر دوست دارید در یک پارک مویی داخل ماشین گیر کنید و داخل ماشین نشسته اید، گزینه پارک را از روی کلید انتخاب می‌کنید و ماشین خودکار شروع به چرخاندن فرمان می‌کند. BMW در BMW550i به مشتریان خودش اطمینان خاطر داده است که هیچ‌وقت تصادفی با موانع اتفاق نمی‌افتد. حس‌گرهای تعبیه‌شده در ماشین تا زمانی که فضای لازم برای چرخش و پارک وجود نداشته باشد به شما امکان پارک خودکار را نخواهد داد. نگرانی دیگر شما در مورد برخورد با موانع هم گویا حل شد. سکه‌های چرخان زیادی دارید.

 BMW550i

هرچند در ظاهر این پارک خودکار BMW550i بسیار شیک و پیشرفته باشد ولی همیشه تکنولوژی‌های نو پا مشکلات مخصوص به خودشان را دارند. پیدا کردن جایی که بتوان با ماشین هزار دلاری، مثل یک اسباب‌بازی بازی کرد شاید کمی وقت‌گیرتر از یک پارک عادی باشد. از طرف دیگر در پارک خودکار، ماشین شما فکر اینکه شما چگونه از ماشین می‌خواهید پیاده یا سوار شوید را نمی‌کند. اگر داخل ماشین باشید و یک پارک مویی، توسط هوش ماشین شما انجام شود، مسلماً در داخل خودرو خودتان حبس خواهید شد و بلعکس برای سوارشدن هم باید با کنترل روی کلید ماشین را خارج کنید. فقط شما نیستید که در این حالت درگیر خواهید بود،

سرنشینان ماشین‌های کناری هم برای سوار و پیاده شدن مشکل پیدا خواهند کرد؛ بنابراین بهتر است تا زمانی که همه جوانب ازنظر خودتان صحیح نیست دست به پارک خودکار نزنید. تمام ویژگی‌های این کلید هوشمند خارق‌العاده است اما وقتی به محدوده کارایی یا همان برد مفید می‌رسیم، همه‌چیز رنگ می‌بازد. برد کلید بر اساس گفته شرکت حدود 300 متر است. ماشین و محل کار شما باید فقط 300 متر باهم فاصله داشته باشد که بتوانید از وضعت خودرو خودتان آگاه شوید. مثلاً فرض کنید که در بازار قدم می‌زنید و یادتان نمی‌آید که در ماشین را قفل کردید یا نه! نگاه به کلید بی‌فایده است، شما در محدوده نیستید. در این حالت باید از اپلیکیشن روی گوشی خودتان استفاده کنید. این برنامه همه ویژگی‌های کلید و حتی بیشتر از آن را در خود دارد و شما را بی‌نیاز از کلید می‌کند.

برسیم به قسمت رانندگی با BMW550i، وجود دو سیستم کنترل کروز نیمه‌خودکار و سیستم رانندگی در بین خطوط، نعمت‌های بزرگی برای راندن ماشین هستند که به شما در ترافیک‌های سرسام‌آور کمک فراوانی می‌کند. در حالت خودکار ماشین بدون هیچ مشکلی به مسیر خودش ادامه می‌دهد. نگرانی دیگری که شاید شما داشتید دادن کنترل به دست ماشین چند هزار دلاری و نشستن و نگاه کردن بود که گویا BMW آن را هم برطرف کرده است. اگر از جمله کسانی هستید که روزانه سفرهای زیادی در شهر می‌روید این روند و فناوری به شما کمک فراوانی خواهد کرد. از ویژگی‌های برتر ماشین، نمایش اطلاعات رو به روی شیشه راننده است که بدون هیچ ازدحام نامناسبی می‌توانید اطلاعاتی از قبیل سرعت، نقشه و دیگر علائم هشداری را دریافت کنید.

 BMW550i

BMW سیستم ناوبری مخصوص به خودش را دارد که با وجود بسیاری از اپلیکیشن های مسیریاب هنوز، می‌تواند حرفی برای گفتن داشته باشد. صفحه‌نمایش روی ماشین را می‌توانید لمسی با کنترلی به‌وسیله دکمه وسطی کنسول انتخاب کنید. استفاده از کنترل دستی روی مانیتور در این مدل، نسبت به تاچ اسکرین بسیار بهتر است. محل قرارگیری دکمه کنسول جایی است که همیشه دست راننده‌ها برای آرامش بیشتر قرار می‌گیرد. در این حالت بدون آنکه روی صفحه خم شوید می‌توانید روی مانیتور کنترل داشته باشید. نشستن درست برای رانندگی در سرعت‌های بالا حیاتی است و یا هنگامی که دوست دارید پای خودتان را روی پدال گاز برای سر کشیدن اسب‌های BMW550i فشار دهید، باید درست شسته باشید. موتور توربو 4.4 لیتری، دو توربویی، V8 سرعت شما را در 6 ثانیه از صفر تا صد می‌رساند. قدرت موتور 456 اسب بخار و گشت آوری معادل 520 نیوتن بر متر در اثر فشار پای شما روی پدال گاز از موتور به چرخ‌ها می‌رسد و شما عملاً درون صندلی جای می‌گیرید.

BMW550i

BMW550i پرسرعت در کنار غرش‌های بیرون از ماشین، رانندگی راحتی به شما هدیه می‌دهد. این لذت رانندگی به قدری است که اگر کل روز با ماشین رانندگی کرده باشید دوباره دوست دارید برگردید و سوارش شوید. صندلی‌های این خودرو، در خط منتاژ صندلی‌های سری 5 ساخته می شود. با این وجود نسبت به سری 5 ساختار راحت‌تر و حرفه‌ای‌تری به خود گرفته است اما در مدل‌های M کمی ضعیف است. این خودرو نسبت به مدل‌های قبلی M شاید، ازنظر قدرت و لوکس بودن کنی ضعیف باشد اما در مقابل پولی که برایش خرج می‌کنید، می‌تواند لذت رانندگی بیشتری به ارمغان بیاورد. همان‌طور که می‌دانید سری‌های M شروع قیمتی معادل با 102.000 دلار دارند.

در ادامه می‌توانید ویدیویی درباره پارک خودکار این خودرو مشاهده کنید:

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022