Asura’s Wrath را با شبیه ساز روی پی سی تجربه کنید

Asura's Wrath
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

Asura’s Wrath بازی سوم‌شخص اکشن استودیوی CyberConnect2 است که در سال 2012 توسط کپکام منتشر شد. اگر کنسول ایکس باکس 360 یا پلی اسیتشن 3 نداشتید اکنون فرصتش پیش آمده تا با شبیه‌ساز RPCS3 کنترل این نیمه خدا را در کامپیوترهای شخصی‌تان به عهده بگیرید.

با توجه به ویدیوی جدید Asura’s Wrath که می توانید در پایین تماشا کنید، این بازی هم اکنون به شکل کامل، همراه با تمامی DLC هایش با عملکردی بالا روی پلتفرم کامپیوترهای شخصی قابل بازی است. به لطف KD-11 بافت های گرافیکی به زیبایی و ظرافت هر چه تمام رندر می شوند و همان گونه که خودتان می توانید مشاهده کنید، دستیابی به 30 فریم بر ثانیه با یک CPU کارآمد به راحتی امکان پذیر خواهد بود. توضیحات این ویدیو اشاره به این دارد که این عملکرد با CPU های به مراتب ضعیف تر مثل i5 4670K نیز دست یافتنی است.

در پایین می توانید ویدیوی این شش دست چشم سفید را ببینید:

RPCS3 PS3 همان شبیه سازی است که در گذشته توانست پای بازی هایی مثل God of War 3 و GoW Ascension و Red Dead Redemption و Demon’s Souls را به رایانه‌های شخصی باز کند.

Asura’s Wrath اولین بار در سال 2010 و مراسم Tokyo Game Show رونمایی شد. داستان بازی همانطور که از اسمش مشخص است حول نیمه خدایی به نام آسورا روایت می شود که هدفی جز انتقام از خدایانی که به او خیانت کرده اند در سر ندارد و از آن جایی که مثل کریتوس خیلی صاحب اعصاب هم نیست در این مسیر به هیچ یک از آن ها رحم نمی کند. گیم پلی بازی به دو بخش مبارزات پرهیجان و صحنه های دکمه زنی تقسیم می شود و به دلیل روایت اپیزودیک و صحنه های سینمایی‌اش بسیاری آن را یک انیمه تعاملی تلقی می کنند. بنا به گفته تهیه کننده بازی کازوهیرو تسوچیا Asura’s Wrath با بهره گیری از فرهنگ هندو و بودایی و تلفیقش با فضایی علمی-تخیلی توانسته به یک اثر به یادماندنی تبدیل شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها