Alexa می تواند به عنوان دستیار پیش فرض در اندروید به کار رود

الکسا
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اگر برای تمامی نیازهای دستیار هوشمند خود، Alexa را به Google Assistant ترجیح می دهید، می توانید از آن به عنوان اپلیکیشن پیش فرض در اندروید استفاده کنید.

دستیار هوشمند الکسا به عنوان اپلیکیشن پیش‌فرض در اندروید قابل استفاده است. این قابلیت توسط یکی از کاربران در Reddit کشف شد و نشان می دهد که می توان Alexa را از منوی تنظیمات و جایی که تغییرات لازم را ایجاد می کنید، به عنوان اپلیکیشن دستیار انتخاب کنید. البته باید به خاطر بسپارید که لازم است تا اپلیکیشن Alexa را روی سیستم از قبل نصب کرده باشید تا بتوانید آن را فعال نمایید. اگرچه گفته می شود که Alexa روی اندروید همچون Google Assistant قدرتمند نیست، بدین ترتیب، در کاربری آن با محدودیت هایی مواجه خواهید بود. لازم به ذکر است که برخی از دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید ممکن است قابل پیکربندی نباشند و نتوانید اپلیکیشن Alexa را روی آنها نصب نمایید.

اگر در حال حاضر، این اپلیکیشن را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده اید، رفتن به صفحه ای که بتوانید اپلیکیشن پشتیبان پیش فرض خود را مشخص نمایید، به سادگی و با چند قدم ساده قابل انجام است. اول، به یاد داشته باشید که بعد از نصب، به منوی تنظیمات بروید، گزینه Apps & Notifications را انتخاب کنید و وارد این زیرمنو شوید. از اینجا، گزینه Default Apps را برگزینید و در اینجاست که می توانید منوی اپلیکیشن های دستیار را پیدا کنید و بدین ترتیب، می شود گزینه Google Assistant را برای Alexa غیرفعال کرد و یا در صورتی که اصلا نمی خواهید یکی از آنها را داشته باشید، خیلی ساده می توان آن را روی حالت هیچ کدام قرار داد.

Alexa

در این قابلیت جدید، هنگامی که این گزینه ظاهر می شود، می توان تشخیص داد که فعال شده است. در نسخه های قبلی همیشه نمی شد که Alexa را به عنوان اپلیکیشن پیش فرض روی اندروید تعیین کرد، حتی بعد از اینکه آن را روی پلتفرم ارائه کردید، بنابراین، این قابلیت چیز جدیدی است که به تازگی اضافه شده است. با تمام این اوصاف، این گزینه ارائه شده تا آنهایی که Alexa را نسبت به Google Assistant ترجیح می دهند، آن را فعال کنند. اگرچه ممکن است که امروز گزینه ای کاربردی نباشد، اما در آینده این امکان وجود دارد که بهتر شود و قابلیت‌های بیشتری ارائه نماید.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها