ساخت Bill and Ted 3 رسما تایید شد؛ کیانو ریوز و الکس وینتر حضور دارند

Bill & Ted
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به تازگی در جشنواره کن 2018 ساخت فیلم Bill and Ted 3 به صورت رسمی تایید شد. همچنین گفته شده که کیانو ریوز و الکس وینتر مجددا در این فیلم که نام اصلی‌اش Bill and Ted Face the Music است، به ایفای نقش خواهند پرداخت.

همچنین بخوانید :

در جشنواره کن 2018 رسما اعلام شد که فیلم Bill and Ted 3 در حال ساخته شدن است. این فیلم که به صورت رسمی نامش Bill & Ted Face the Music است، چند سالی بود که سازندگان قصد تولیدش را داشتند، اما حالا به نظر می‌رسد که پروژه ساخت آن شروع شده و حق عرضه و اکران بین‌المللی این فیلم توسط تهیه‌کنندگان خریداری شده است. کریس متیسون (Chris Matheson) و اد سولومون (Ed Solomon) نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند و دین پریسات (Dean Parisot) آن را کارگردانی می‌کند. کیانو ریوز (Keanu Reeves) و الکس وینتر (Alex Winter) هم در آن به ایفای نقش می پردازند.

Bill & Ted

به نظر می رسد که نوشتن فیلمنامه این فیلم تمام شده است و چیزی نیست که نویسندگان بخواهند روی آن بیشتر کار کنند. در نتیجه، در حال حاضر، فیلم در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به نظر می‌رسد که به زودی شخصیت‌های اصلی آن روی پرده نقره‌ای ظاهر می‌شوند. در خلاصه داستان این فیلم آمده:

هنگامی که Bill & Ted را دیدیم، آنها نوجوان‌هایی بودند که در زمان سفر می‌کردند تا از کلاس تاریخ‌شان جیم و نبردی را برنده شوند. حالا وظایف دیگری بر عهده آنها قرار دارد و این دو دوست که اکنون میانسال شده‌اند، باید باز هم تقدیر را رقم بزنند. آنها هزاران ملودی مختلف برای آهنگ خود ساخته اند، اما باید یک ملودی مناسب بنویسند، چیزی که بهترین نتیجه را حاصل کند. با توجه به اینکه در زمان سفر می‌کنند، بازدیدکننده‌ای از آینده به قهرمانان ما هشدار می‌دهد که تنها ترانه آنها است که می تواند زندگی را نجات دهد. از روی خوش‌شانسی و برای عوض شدن حال و هوا، بیل و تد به آینده سفر می‌کنند تا در مورد آن ترانه‌ای که قرار است همه چیز را سر جایش بگذارد و تناسب را در دنیا حکم‌فرما کند، چیزی بفهمند. حالا که آنها بزرگ شده‌اند، با کمک دختران خود و همین‌طور شخصیت‌های تاریخی مختلف، علاوه بر ترانه، چیزهای باارزش دیگری را نیز می‌یابند.

نکته غم‌انگیز این فیلم آن است که شخصیت مسافری که از آینده در داستان فیلم حضور دارد، نمی‌تواند Rufos باشد، چرا که بازیگر این نقش، جورج کارلین فوت کرده است. خوشبختانه سازندگان فیلم، بازیگر مناسبی یافته‌اند تا جایگزین او شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها