بازی Anthem در ماه مارس ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خبر خوبی برای گیمرهایی که منتظر بازی کردن ساخته جدید بایوور (BioWare) یعنی بازی Anthem هستند، اعلام شده است. با توجه به برنامه کنونی سازندگان، این بازی در ماه مارس 2019 منتشر خواهد شد.
بایوور هیچ گونه اطلاعاتی از Anthem و داستان آن منتشر نکرده و تنها چند تریلر عرضه کرده است. این تریلرها دنیای بازی را که شبیه دنیای Horizon Zero Dawn ساخته شرکت گوریلا گیمز است نشان می‌هند. در Anthem، بازیکنان خود را داخل لباس‌های مکانیکی بزرگ قرار می‌دهند و می‌توانند با استفاده از آن در دنیای بازی سفر کرده و با دشمنان مبارزه کنند. این بازی دارای حالت چندنفره نیز هست که در آن بازیکنان می‌توانند با سایرین ارتباط داشته باشند و برای انجام ماموریت‌ها، تیم تشکیل دهند. این بخش از بازی چیزی شبیه به Destiny و Destiny 2 است. لباس‌های مکانیکی موجود در بازی جاولین (Javelin) نام دارند که بازیکنان می توانند به دلخواه خود آن‌ها را تغییر داده و آنطور که دوست دارند با دنیای بازی رو به رو شوند.

Anthem / شنتم
در یک گزارش مالی، تاریخ مورد نظر EA برای عرضه Anthem مشخص شده است. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد Anthem را در ماه آخر سه ماهه پایانی سال مالی جاری، یعنی ماه مارس (اواخر سال ۹۷ یا اوایل ۹۸) عرضه کند. بایوور در ابتدا تاریخ عرضه بازی را سال 2018 تعیین کرده بود اما بعدا به خاطر تلاش برای هر چه بهتر کردن بازی، تاریخ عرضه آن را به تاخیر انداخت. این کار می‌تواند به خاطر اتفاقاتی باشد که برای بازی Mass Effect: Andromeda افتاد و بایوور نمی‌خواهد دوباره چیز مشابهی را تجربه کند. Anthem یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌های بایوور است. آقای اندرو ویلسون رئیس شرکت EA در این باره می‌گوید:

هر جنبه از این بازی چیز کاملا جدیدی را برای گستره‌ی وسیعی از بازیکنان خواهد داشت. از دنیای جدید با داستان‌های منحصر به فردی که بایوور خلق می‌کند تا گیم‌پلی مبتنی بر همکاری بازیکنان و محیط زیبا و حماسی بازی که همواره حول بازیکنان تغییر می‌یابد.

شرکت بایوور به ساخت بازی‌هایی شهرت دارد که بر روی روایت داستان متمرکز هستند. بخش داستانی در بازی‌های چندنفره معمولا مشکل اصلی‌شان است اما این اولین کار بایوور در ساختن بازی چندنفره نیست. آن‌ها قبلا بازی Star Wars: The Old Republic را ساخته‌اند که موفقیت نسبی کسب کرده بود.
Anthem اولین آی‌پی جدید بایوور از زمان عرضه Dragon Age در سال 2009 است. تریلرهای این بازی قطعا شبیه چیزی است که گیمرها از بایوور انتظار دارند. اما همچنان شبیه عناوین دیگر است. انتظار می‌رود این بازی بخش اصلی کنفرانس خبری E3 2018 شرکت EA در تاریخ 9 ژوئن (19 خرداد) را به خود اختصاص دهد و گیمرها برای انتشار اطلاعات بیشتر، باید تا آن زمان صبر کنند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022