صحبت‌های دیوید کیج درباره دنیای Detroit: Become Human

Detroit: Become Human
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دیوید کیج، نویسنده و کارگردان بازی Detroit: Become Human به تازگی درباره شهر دیترویت و تاثیر تکنولوژی بر جامعه و طبقات مختلف آن در بازی صحبت کرده است.

طی ویدئوی جدیدی که توسط بخش سرگرمی های تعاملی سونی منتشر شده است، آقای دیوید کیج، کارگردان و نویسنده بازی Detroit: Become Human صحبت‌های جالبی درباره قسمت‌های مختلف دنیای بازی کرده است. او درباره دلیل انتخاب شهر دیترویت به عنوان شهری که وقایع داستان در آن اتفاق می‌افتد اینگونه توضیح می‌دهد:

دلایل زیادی درباره انتخاب شهر دیترویت وجود دارد. ما احساس کردیم دیترویت شهر مناسبی برای داستانی که می خواستیم بازگو کنیم است. این شهر دارای جزء احساسی است که ما دنبالش بودیم. دیترویت دارای تاریخچه بسیار غنی است و شهری بزرگی است که شرایط دشواری را سپری کرده و حالا دوباره متولد شده است. ما تلاش کردیم به گونه‌ای به شهر بپردازیم که گویی کاراکتر اصلی چهارم بازی است.

ما می‌خواستیم سه داستان را به طور موازی برای سه کاراکتر اصلی بازگو کنیم اما در عین حال می‌خواستیم داستان ها با هم پیوند داشته باشند تا قصه بزرگتری (داستان این دنیا) را بازگو کنند.

detroit city

آقای کیج در ادامه درباره تصور استودیو از دنیای 20 سال آینده اینگونه توضیح می‌دهد که آنها نمی خواستند دنیایی با ماشین‌های پرنده و سلاح‌های لیزری بسازند. وی در این باره گفت:

ما نمی خواستیم دنیای علمی تخیلی بسازیم که در آن خودروهای پرنده و سلاح‌های لیزری وجود دارند. ما دنیایی می‌خواستیم که قابل باور است، دنیایی که همین دنیای ما در 20 سال بعد است. بنابراین ما چهار سال را صرف این موضوع کردیم که دنیای ما به چه شکل تغییر خواهد کرد، تاثیر تکنولوژی بر جامعه و دنیای ما به چه صورت خواهد بود. بنابراین با در نظر گرفتن این مساله، ما به این فکر کردیم که تاثیر وجود اندرویدها در ورزش چگونه خواهد بود؟ در ارتباط با موسیقی چطور؟ آیا ما خواهان رقابت با آن‌ها خواهیم بود؟ آیا ما قادر به ساخت چیزی به سرعت و خلاقیت ماشین هستیم؟

Detroit: Become Human

وی در ادامه در ارتباط با تاثیرات تکنولوژی بر طبقات مختلف جامعه صحبت کرد و این بخش را قسمت اصلی بازی نامید:

ما درباره این موضوع فکر کردیم که تکنولوژی چگونه بسته به طیف اجتماعی شما، بر قسمت های مختلف جامعه تاثیر خواهد گذاشت. ما اینگونه تصور کردیم که اگر شما در قسمت بالای طیف اجتماعی (قسمت «من») هستید، تکنولوژی تاثیر بسیار مثبتی برای شما خواهد داشت چون پول خرید اندروید و بهره برداری از تکنولوژی را دارید اما اگر در قسمت پایین طیف قرار دارید، احتمالا شغل خود را از دست داده و با یک اندروید جایگزین شده اید. بنابراین برداشت شما از تکنولوژی بسته به جایگاه شما در جامعه تغییر بسیاری پیدا می کند و این نگرش اصلی ما در این بازی است.

بازی Detroit: Become Human در تاریخ 25 می 2018 (4 خرداد 1397) به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. شما می‌توانید دموی این بازی را از فروشگاه پلی استیشن به صورت رایگان دانلود کرده و بازی کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401