مارول دنباله‌‌ای برای فیلم Black Panther خواهد ساخت

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در گفتگویی با تهیه کننده‌ی فیلم Black Panther او بیان کرده که پلنگ سیاه تنها یک لباس است، بنابراین شخصیت‌ های دیگری نیز می توانند در قالب پلنک سیاه وارد شوند، اما فعلا قصد نداریم تا چادویک بوزمن (بازیگر شخصیت T’Challa) را کنار بگذاریم، بناراین ممکن است در نسخه‌ ی بعدی این فیلم، شخصیت T’Challa تنها فردی نباشد که در قالب پلنگ سیاه ایفای نقش می کند.

همچنین بخوانید :

شاید در نسخه‌ ی دوم فیلم Black Panther شخصیت T’Challa تنها کسی نباشد که لباس پلنگ سیاه را می پوشد. معرفی شخصیت پلنگ سیاه در فیلم Captain America: Civil War، راه را برای ورود این شخصیت و کشورش، Wakanda، به دنیای سینمایی مارول هموار کرد. طرفداران به سرعت به شخصیتی که چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) نقش آن را ایفا می‌کرد، علاقه ‌مند شدند، اما در اصل توانایی کارگردان این فیلم ،«رایان کوگلر – Ryan Coogler»، در به تصویر کشیدن دنیای این فیلم بود که این فیلم را به فیلمی موفق در باکس آفیس تبدیل کرد.

یکی از مهم ‌ترین بخش‌های فیلم که طرفداران آن را دوست داشتند، غنی بودن دنیا و عمق کاراکترهای این فیلم بود. این فیلم که در اصل در مورد کاراکتر T’Challa بود، تنها برروی این شخصیت تمرکز نکرد، بلکه به دیگر کاراکتر‌های این فیلم مانند Okoye ،Shuri ،Nakia ،M’baku و Killmonger نیز فرصتی برای درخشیدن داد و این کاراکترها را نیز عمیق، قابل باور و جذاب نمایان کرد. طرفداران از همین حالا منتظر هستند که شخصیت Shuri روزی لباس Black Panther را برتن کند و در قالب پلنگ سیاه ایفای نقش کند، و احتمالا روزی که شخصیت دیگری بجز T’Challa در قالب Black Panther نقش ایفا کند، دور نخواهد بود.

Black panther and shuri
T’Challa و Shuri

سایت ScreenRant با تهیه کننده‌ فیلم پلنگ سیاه نیت مور (Nate Moore) مصاحبه کرده که این مصاحبه در نسخه ی بلورِی این فیلم وجود دارد. در این مصاحبه، آنها از تهیه کننده در مورد نسخه‌‌های بعدی این فیلم پرسیدند. او پاسخ داد با اینکه همچنان «بوزمن» نقش پلنگ سیاه را ایفا خواهد کرد، اما احتمالا در فیلم بعدی او تنها کسی نخواهد بود که لباس پلنگ سیاه را به تن می کند.

چیزی که من دوست دارم به رایان بگویم این است که پلنگ سیاه همان‌ قدر که به عنوان یک شخصیت شناخته می شود، در اصل تنها یک لباس است. بنابراین در این مجموعه چیزی ما را محدود نمی ‌کند، زیرا حقیقت این است که راه ‌های زیادی برای ادامه ی داستان این فیلم برای تیم ما وجود دارد و بسیاری از این راه ‌‌ها می‌توانند به مانند نسخه ‌ی اول فیلم، داستان جذابی را رقم بزنند.

اگر مارول تصمیم بگیرد به کاراکترهای دیگری شانس پلنگ ‌سیاه ‌بودن را بدهد، انتخاب‌ های زیادی پیش رویش است. در اصل این لباس برای کسی‌ است که بر کشور Wakanda حکومت می ‌کند، در کتاب‌ های کامیک مارول آن ‌طور نوشته شده که شخصیت Shuri روزی پلنگ ‌سیاه خواهد شد. بهرحال چه در نسخه‌ ی بعدی این فیلم یا در Black Panther 5، بهترین انتخاب برای شخصیت بعدی که لباس پلنگ ‌سیاه را به تن کند، همین شخصیت Shuri خواهد بود. هرچند اگر روزی ناکیا با تچالا ازدواج کند، او نیز ممکن است شانسی برای پلنگ‌ سیاه بودن داشته باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که روزی M’Baku حاکم کشور واکاندا شود، و این به این معناست که او نیز خواهد توانست لباس پلنگ سیاه را بر تن کند، که این اتفاق می‌تواند تغییر بزرگی در فرانچایز پلنگ سیاه ایجاد کند.

دیدن دیگر اشخاص در قالب پلنگ‌ سیاه ممکن است جذاب باشد، اما امیدواریم که این اتفاق برای مدت طولانی ادامه پیدا نکند. چون‌که بوزمن در نقش تچالا بسیار خوب ظاهر شده و شخصیتش تنها در سه فیلم حضور داشته و تنها یک فیلم مخصوص به خود داشته است. هنوز خیلی جا دارد که این شخصیت در نقش پلنگ سیاه حاضر شود و به کاراکتر خود عمق بیشتری ببخشد، طرفداران علاقه‌مند هستند تا او را در چندین فیلم دیگر نیز، چه در قالب پلنگ سیاه چه در قالب تچالا، ببینند. در هر صورت روزی نوبت به شخصیت دیگری خواهد رسید که پلنگ‌ سیاه اصلی شود، اما الان طرفداران دوست دارند تا همچنان تچالا را در قالب پلنگ سیاه ببینند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022