تولید عینک اپل چند سال طول می‌کشد

عینک اپل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

علاقه اپل به واقعیت افزوده، چند وقتی است که نمود بیشتری پیدا کرده است. این شرکت با ارائه IOS 11 با قابلیت واقعیت افزوده بر روی آیپد و آیفون به توسعه‌دهندگان، اجازه ساختن و توسعه برنامه‌ها بر اساس این فناوری را داده است.

جاه‌طلبی اپل در دست‌یابی به فناوری واقعیت افزوده در چند سال آینده، ما را با گجت های جدیدی آشنا خواهد کرد. این شرکت دوست دارد که واقعیت‌های مجازی افزوده را به صورت واقعی‌تر نمایش دهد و بعید نیست که در سال‌های آینده این واقعیت‌های مجازی را مستقیم از طریق عینکی نمایش دهد. برآوردها نشان می‌دهد که اپل در سال 2020 بتواند عینک واقعیت افزوده خودش را نمایش دهد، اما خبرهای جدید می‌گویند که این اتفاق در سال 2021 به وقوع می‌پیوندد.

این پیشگویی‌ها از سوی ژن مونستر، مالک نشریه Loup Venture انجام شده است. او می‌گوید:

قبول کردن واقعی بودن واقعیت افزوده توسط ما، به معنی سودآوری برای اپل است. این کار با برآورده شدن سه هدف ممکن است. یک اینکه انتظار داریم امسال دو یا سه مدل از گوشی‌های اپل همانند آیفون X به ویژگی‌هایی واقعیت افزوده دست یابند. دوم، واقعیت افزوده کنونی که در ARKit وجود دارد در مراحل بعدی به خدمت آموزش، خدمات و تجارت در بیاید و سومین مورد، انتظار داریم در سال 2021 این شرکت از عینک واقعیت افزوده خودش رونمایی کند.

اخباری به دست آمده است که نشریه Loup Venture در بررسی‌های اخیر خود درباره قسمت واقعیت افزوده اپل، به این نتیجه رسیده که معرفی عینک اپل از سال 2020 به سال 2021 عقب کشیده شده است.

ژن مونستر اضافه کرد:

مردان اپل در مورد عینک به روشنی حرف نمی‌زنند، اما از اوضاع شرکت و اخباری که گاه و بی گاه به دست ما می‌رسد، معلوم است که روند عرضه عینک اپل، حداقل یک سال به عقب کشیده شده است. مردم منتظر هستند که در سال اول حدود 10 میلیون عدد از این عینک‌ها وارد بازار شود، این رقم مشابه رقم مربوط به ساعت اپل است.

مونستر برآورد کرده است که سازنده آیفون در سال 2023 با فروش ایپد ایر، اپل‌واچ و عینک خودش بتواند 71 میلیارد درآمد داشته باشد، این رقم را با 12 میلیارد دلار درآمد امسال مقایسه کنید!

این گزارش ارائه‌شده از سوی مونستر جزییات دیگری از پیشرفت‌های اپل در سال‌های آینده داده است. بر اساس گفته‌ها، امسال این شرکت در زمینه‌هایی همانند محتوای آنلاین و پروژه‌های خودرویی پیشرفت‌های زیادی خواهد داشت. نیازی به گفتن نیست که ویژگی‌های کنترل سلامتی کاربر، سرگرمی و استفاده‌های خاص در خودرو اپل به عینک اپل اضافه خواهد شد. ویژگی‌هایی که ممکن است عینک و گوشی نیز آن‌ها را در کنار هم داشته باشند را نیز فراموش نکنید، باید جالب باشد.

مونستر اطلاعات زیادی در مورد عینک و ویژگی‌هایی که ممکن است داشته باشد، به خبرگزاری‌ها نگفته است. احتمالاً نخستین عینک آیفون شبیه به عینک‌های کنونی نبوده و از آنچه که قبلاً برای رقابت با سایر شرکت‌ها طراحی شده است، متفاوت خواهد بود. اختراعات جدید و بتنت های ثبت ‌شده اخیر اپل نشان می‌دهند که این شرکت در حال مطالعه راه‌هایی برای استفاده از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به گونه‌ای است که به طراحی ظاهری و ظریف عینک لطمه‌ای وارد نکند و آن را از شکل عادی (عینک‌های معمولی) خارج ننماید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400